Jaki salon kosmetyczny w łodzi

K

Kamil Brz

Guest
Zbliżają się urodziny mojej żony .Chciałbym wykupić jej karnet do salonu kosmetycznego ;) Mozecie polecić jakieś dobre miejsce w Łodzi?
 
J

jagnam

Guest
Powiem Ci, że to bardzo dobry pomysł oraz ,że żona na pewno będzie z tego powodu zadowolona. Szczególnie,że będzie mogła się zrelaksować. Będzie to pewnie lepszy pomysł od kolejnych czekoladek czy kwiatów. Mogę polecić Ci Aspasje.
Jest to salon na ulicy Inflanckiej. Pracuja tam bardzo fajne panie, atmosfera jest miła oraz mają tam dobre ceny. Polecam szczególnie ich pakiety bo są tańśze. Możesz na przykład zamówić żonie pakiet nawilżająco relaksujący twarzy. po zabiegu twarz jest bardzo miękka, wygląda pięknie oraz człowiek jest cały zrelaksowany.
 

karolyna

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Łódź
A co chcesz jej zafundować? ile ma lat? Może coś na twarz? Kwas czy jakieś inne cudo? Albo masaż? W Łodzi bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej jest na Teofilowie. Jak macie blisko to polecam na świąteczny prezencik wizytę w Dream-Med, ale lepiej zadzwoń i ustal z nimi co mogą zaproponować, żeby nie było niespodzianek.
 

malgorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2023
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jakby ktos chciała wygładzić zmarszczki polecam odwiedzić klinike Dermed i dr Dorote Żukowską, ja tam jeżdze i na pewno jeszcze na botoks wróce
 
Do góry