Jaki Program Do Tego ?

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Otóz chodzi mi o nagrywanie filmikow np. na cyfrowym aparacie filmikow a potem na kompie jakies formatowanie czyli podklad myzyczny jakies zmiany kolorow szybkosci ze np wolno leci a raz szybciej a raz tak ze niby sie zacina zeby moze jakies napisy tez mozna bylo zeby mozna tez bylo zdecia podczas takiego filmiku z muzyka wkleic takie cos mnie intersuje ogolnie takie bajery zeby byly tylke ze nie mam pojecia o takich programach do tego i moglibyscie jakis poradzic skad np. sciagnac jakies nazwy takich programow i ich obsulga opisy itd. wiem ze jest na kompie movie maker ale on ma slaba jakosc a mi chodzi o cos lepszego z lepszymi efektami....
 

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
DZIEKI bardzo Ci naprawde/....................ale skad moge z neta wziasc za darmo bo szukam i szukam a wszedzie platne sa pomoz mi znalezc jkabys mogl ...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
www.google.pl
 

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Bardzo dobry program do montowania filmów to Windows Movie maker. jest dosyć prosty w obsłudze a jednak ma bardzo dużo opcji. Gorąco polecam
 

Coyote

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Goraco polecam Final Cut studio,
Jak kogos nie stac (?900)
Dobrum wyjsciam jest Avid
Obydwa programy majo spora ilosc pluginnow
czekajacych w sieci.

Pozdrawiam
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
DZIEKI bardzo Ci naprawde/....................ale skad moge z neta wziasc za darmo bo szukam i szukam a wszedzie platne sa pomoz mi znalezc jkabys mogl ...

Ściągnij sobie program AZUREUS ( jest darmowy ) .. zainstaluj ( potrzebuje Javy ) ... Wejdź na stronę www.torrentspy.com .. wyszukaj to czego potrzebujesz.. sciagnij torrenta ( mały plik wielkości góra 50 kb ) i otwórz go przez Azureusa.. będzie się ściągało a na torrentspy na pewno znajdziesz ADOBE PREMIERE PRO bo sam tak ściągnąłem :p

.. Co do progsów.. to najlepsze wg. mnie to własnie APP i Adobe After Effects ... Fajny jest jeszcze Final Cut... też polecam.....
 
Do góry