Jaki program do fakturowania ?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Tak, całkiem fajnie mi się sprawdza i jest darmowa, więc czemu nie korzystać. :) Podoba mi się opcja ponagleń do płatności. Regularnie korzystam. :D
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Niestety też z tej opcji Chmury Faktur korzystam często, ale klienci też zadowoleni, bo niestety czasami po prostu umyka. Dla mnie plusem ogromnym jest tez plik JPK dla VAT. Jednak w razie kontroli warto wszystko mieć dokładnie.
 

quickestplayer

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja do całej księgowości korzystam z programu drit.pl/ksiegowosc Enova365 powiem szczerze, że jest to chyba najlepszy program z jakiego korzystałem przez te wszystkie lata.
 

optor

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Witajcie :)

Dobrym programem do fakturowania może być ze wsparciem do wystawiania dokumentów sprzedażowych, zakupowych i magazynowych.
pcbiznes.pl/ewa-faktury-i-magazyn/
 

sitekdan

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja mam od siedmiu lat także tak, korzystałem :D a obiektywne zdanie jest takie, że skoro tak długo i nie zamierzam zmieniać to wszystko gra i buczy jak trzeba ;) cały czas jest polityka miesiąca za darmo tej płatnej wersji, więc zamiast pytać to sam sprawdź. Zdanie innych wcale nie jest obiektywne, bo każdy ma inne oczekiwania. Jak sam sprawdzisz funkcjonalność plus jej praktyczne stosowanie to dopiero będziesz wiedział czy coś Ci pasuje czy nie.
 

basia801

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że warto korzystać z firm, które dają możliwość księgowania online. Masz w ten sposób tanią usługę, bez kupowania konkretnego oprogramowania. To dobry pomysł, prawda? Zresztą korzystanie akurat z takiego rodzaju księgowości jest bardzo modne - firmy coraz częściej się przesiadają na takie zasady. Szczególnie sprawdza się to w małych firmach.
to jest świetny pomysł
 
Do góry