Jaki prezent dla chłopaka wybrać?

Seniorita87

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
1
Potrzebuje porady kogoś kto ma doświadczenie w używaniu golarek elektrycznych. Zbliżają się urodziny mojego chłopaka i chciałabym mu taką sprawić. Zupełnie się na tym nie znam, a chciałabym kupić coś porządnego, nie jakąś tandetę. Wiem, że się z niej ucieszy, bo już wybadałam teren. Nie dysponuję dużym budżetem, nie wiem czy jest szansa, że kupie coś za małe pieniądze, ale chciałabym jednak produkt z wyższej półki. Wiem wiem... jestem wymagająca. No ale sami rozumiecie - zależy mi na tym, żeby kupić coś z czego będzie zadowolony. Będę wdzięczna za pomoc.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ja bym Ci poleciła Braun'a ...
Nie wiem jaką kwotą dysponujesz ,więc nie będę wklejać żadnych linków.


Niech się faceci wypowiedzą . ^^

Poza tym już wybrałaś prezent ,więc nie wiem dlaczego taki temat.
 

Seniorita87

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
1
ForeverYoung napisał:
Ja bym Ci poleciła Braun'a ...
Nie wiem jaką kwotą dysponujesz ,więc nie będę wklejać żadnych linków.


Niech się faceci wypowiedzą . ^^

Poza tym już wybrałaś prezent ,więc nie wiem dlaczego taki temat.
Chciałabym wydać na ten prezent mniej więcej 200-300złotych. Gdyby było mniej też bym się wcale nie obraziła, ale przede wszystkim chciałabym kupić coś porządnego. Faktycznie, wybrałam prezent, tylko kompletnie nie znam się na golarkach, stąd moje pytanie...
A możesz napisać coś więcej o Braunie? (Czemu akurat Braun? Jaki model polecasz?)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Mój tata ma coś takiego : http://allegro.pl/golarka-braun-series-3-390-cc-4-zestaw-old-spice-i3229597659.html
Dostał ją od mojej mamy pod choinkę jakieś 3 lata temu.
Na początku bardzo ją chwalił , potem już się chyba przyzwyczaił.
Nigdy mu się nie zepsuła , wszystko do tej pory działa jak nowe . ^^

Myślę ,że w tej cenie znajdziesz coś rozsądnego .
Idź do jakiegoś marketu z AGD i się rozejrzyj , poproś ekspedientkę o pomoc.
 

podbiel45

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Ja powiem tak. Wybor na rynku jest i to spory. Mozesz przejrzec modele golarek Philipsa - oni maja sporo modeli :) od bardzo prostych do calkiem wypasionych np. z dodatkowym trymerem do brody. na stowe cos znajdziesz. Fajna jest tez opcja golenia na mokro. u mnie pozwala to zaoszczedzic rano sporo czasu, bo moge sie golic pod prysznicem, wiec zostaje jeszcze chwila na spokojne zjedzenie sniadania :)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Hej, hej, hej!
Mam do was wszystkich ogroooomną prośbę !

Zbliżają się wielkimi krokami urodziny mojego chłopaka, więc zostało mi na prawdę mało czasu, chcę mu zrobić coś od siebie, bo bąknął mi ostatnio, że marzy mu się samoróbka, a nie prezenty kupowane. Powiem o nim kilka słów, oraz jest fanatykiem nauk ścisłych i ogromnym mózgiem matematycznym, dodatkowo pracuje jako instruktor nauki jazdy, ma 24 lata i skończył aktualnie studiować budownictwo... Zastanawiam się, co mogłabym mu zrobić. Oczywiście wszelkie antyramy odpadają. proszę, pomóżcie wymyśleć mi coś kreatywnego ! Pozdrawiam!
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Zawód nie ma tu nic do rzeczy. Powiedz, czym się interesuje i jakie rzeczy mu się podobają.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
W sumie Ty wiesz najlepiej co go interesuje i z jakiego prezentu sie ucieszy,trzeba po prostu znać tą osobe,której planujemy coś kupić. Poza tym perfumy to zawsze dobry,uniwersalny wybór.
 

agnieszka195

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Seniorita87 napisał:
Potrzebuje porady kogoś kto ma doświadczenie w używaniu golarek elektrycznych. Zbliżają się urodziny mojego chłopaka i chciałabym mu taką sprawić. Zupełnie się na tym nie znam, a chciałabym kupić coś porządnego, nie jakąś tandetę. Wiem, że się z niej ucieszy, bo już wybadałam teren. Nie dysponuję dużym budżetem, nie wiem czy jest szansa, że kupie coś za małe pieniądze, ale chciałabym jednak produkt z wyższej półki. Wiem wiem... jestem wymagająca. No ale sami rozumiecie - zależy mi na tym, żeby kupić coś z czego będzie zadowolony. Będę wdzięczna za pomoc.
Na Twoim miejscu kupiłabym mu Sliczną sportową koszulkę. Ostanio zamówiłam taką swojemu chłopakowi. Była bardzo zadowolony, a ja nie zapłaciłam za nia dużo. Kupiłam ją w promocyjnej cenie na stronie domfan.pl Jest taki duzy wybór róznych rzeczy
 
Do góry