Jaki prezent dla 9-latka (ASG?)

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Porównaj sobie https://www.militari...black_p6736.xml, jest różnica nie? A jak jest zimno czy śnieg to trochę słabo jak masz wszystko pod kurtką przy zbyt krótkich rękawiczkach
to może to pomoże rozwiązać problem za krótkich rękawiczek militaria.pl/bcb/termiczne_ocieplacze_do_dloni_bcb_wristovers_olive_green_cb797_p90751.xml



Volian napisał:
Szkoda, że niedostępny. Na święta można kupić taką rzecz jak ktoś ma problemy z organizacją swoich rzeczy czy tam zawsze coś gubi, ale polecał bym chyba coś poręczniejszego https://www.militari...9k_c_p29707.xml
z tego co wiem to jeszcze rugged robi fajne organizery



Volian napisał:
Najlepiej zapytać w sklepie albo na czacie online na militaria.pl bo samemu to się nie dojdzie do rozwiązania
a co do sklepu to myślicie że można kupować na raty ? chciałabym chłopakowi kupić pistolet ale nie wydam od razu 700 zł :(
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
kotka10 napisał:
to może to pomoże rozwiązać problem za krótkich rękawiczek militaria.pl/bcb/termiczne_ocieplacze_do_dloni_bcb_wristovers_olive_green_cb797_p90751.xml
omg, ale to paskudnie wygląda :O nosiłabyś takie ?



kotka10 napisał:
z tego co wiem to jeszcze rugged robi fajne organizery
rugged i organizery? Rugged bardziej kojarzy mi się z powerbankami :D no chyba, że się mylę to mnie poprawcie :p



kotka10 napisał:
a co do sklepu to myślicie że można kupować na raty ? chciałabym chłopakowi kupić pistolet ale nie wydam od razu 700 zł

O, a jaki chcesz pistolet kupić? Twój chłopak ma pozwolenie na posiadanie broni ? A co do pytania o raty, to raczej tak, gdzieś czytałam że istnieje taka możliwośc, ale musiałabyś dokładniej dopytac w sklepie :p
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
omg, ale to paskudnie wygląda :O nosiłabyś takie ?
nie ma ładnie wyglądać tylko ma grzać, więc jakby miała do wyboru takie coś i zapomnieć o problemie śniegu pod kurtką to tak, chociaż teraz ze śniegiem to problem :(





mymyk napisał:
O, a jaki chcesz pistolet kupić? Twój chłopak ma pozwolenie na posiadanie broni ? A co do pytania o raty, to raczej tak, gdzieś czytałam że istnieje taka możliwośc, ale musiałabyś dokładniej dopytac w sklepie :p
pistolet co2 ram combat walthe - zastanawiam się nad tym boi w sklepie robił wrażenie...
 

PentagonTactical

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
W wielu przypadkach jest możliwość rozłożenia płatności na raty, akurat o takie szczegóły najlepiej już dopytać bezpośrednio na miejscu. Poza tym nie ograniczaj się tylko do jednego sklepu online a kilku, zawsze warto porównać oferty i dopiero potem wybrać tą najbardziej korzystną.
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dla 10 latka kupiłam lot w tunelu w Lesznie. Podobało mu się bardzo. On leciutki jest i to powietrze go wysoko unosiło. Instruktor aż do samej góry go usniósł. Całą drogę do domu opowiadał jak mu się podobało
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Co do płatności to faktycznie przy większej kwocie można to rozbić na raty i nie ma z tym problemu, wiele sklepów internetowych ma taką opcję. W kwestii samego prezentu militarnego dla 9 latka chętnie doradzimy, zajmujemy się tym na co dzień :)
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
kotka10 napisał:
nie ma ładnie wyglądać tylko ma grzać, więc jakby miała do wyboru takie coś i zapomnieć o problemie śniegu pod kurtką to tak, chociaż teraz ze śniegiem to problem
Masz rację, ale na szczęście nie mamy obfitych śniegów więc można odłożyć tego typu ubiór na dalszy plan, niemniej jednak, dobrze że są militaria.pl w których jest tak szerokie spektrum różnych przydatnych rzeczy :p



kotka10 napisał:
istolet co2 ram combat walthe - zastanawiam się nad tym boi w sklepie robił wrażenie...

Robi wrażenie bo jest po protu dobry i porządny. Mój chłopak ma go od pół roku z militaria.pl i bardzo go sobie chwali. Nie wymieniłby na żaden inny :p
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Robi wrażenie bo jest po protu dobry i porządny. Mój chłopak ma go od pół roku z militaria.pl i bardzo go sobie chwali. Nie wymieniłby na żaden inny :p
kupił go typowo do samoobrony czy do postrzelania ?
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
kupił go typowo do samoobrony czy do postrzelania ?
na pewno do postrzelania. Kupując takie coś nie czekasz raczej na okazję aż ktoś Cię zaatakuje aby go sprawdzić i się nim pobawić. To genialna broń


mymyk napisał:
Robi wrażenie bo jest po protu dobry i porządny. Mój chłopak ma go od pół roku z militaria.pl i bardzo go sobie chwali. Nie wymieniłby na żaden inny :p
a miał wcześniej jakiś inny postolet tego typu?


mymyk napisał:
Masz rację, ale na szczęście nie mamy obfitych śniegów więc można odłożyć tego typu ubiór na dalszy plan, niemniej jednak, dobrze że są militaria.pl w których jest tak szerokie spektrum różnych przydatnych rzeczy :p
Ja ostatnio nawet myślę aby kupić u nich zestaw noży kuchennych: https://www.militaria.pl/victorinox/noz_kuchenny_victorinox_-_zestaw_6_nozy_6_7127_6l14_253-043_kb_p40005.xml
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
Ja ostatnio nawet myślę aby kupić u nich zestaw noży kuchennych:
A co to za noże, bo niestety link nie działa :( Pewnie jakiś victorinox?


corka napisał:
na pewno do postrzelania. Kupując takie coś nie czekasz raczej na okazję aż ktoś Cię zaatakuje aby go sprawdzić i się nim pobawić. To genialna broń
Dokładnie, to że mozna tam mieszać amunicję sprawia że ten pistolet bije konkurencyjne na głowe!
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
A co to za noże, bo niestety link nie działa Pewnie jakiś victorinox?
jak nie działa jak działa? Tak - to zestaw noży kuchennych w bloku


Volian napisał:
Dokładnie, to że mozna tam mieszać amunicję sprawia że ten pistolet bije konkurencyjne na głowe!
swoją drogą bardzo ciekawy sposób samoobrony. Nie spotkałam się z innymi pistoletami tego typu a Ty?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
jak nie działa jak działa? Tak - to zestaw noży kuchennych w bloku
Mi wyskakuje błąd, ale obczaiłem w sklepie i chyba wiem o jakich myślisz. Wybór pewnie dobry, bo Victorinox robi same porządne rzeczy


corka napisał:
swoją drogą bardzo ciekawy sposób samoobrony. Nie spotkałam się z innymi pistoletami tego typu a Ty?
Właśnie też nie, dlatego mnie tak zaciekawił. Podobno dostać taką gumową kulą to konkretnie boli
 
Do góry