Jaki parking przy lotnisku Okęcie?

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
W ostatnim czasie jestem zmuszony do częstych delegacji. Zastanawiam się gdzie zostawić auto przy lotnisku? Polecacie coś? Kolega ostatnio wspominał mi coś o parkingu przy alei krakowskiej 42 - słyszeliście coś na jego temat?
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz muszę Ci powiedzieć, że kolega Ci bardzo dobrze doradził. Bo ten parking jest dla mnie jednym z lepszych o ile nie najlepszym. Mnóstwo miejsc do parkowania, świetna lokalizacja. Super połączenie z lotniskiem więc nie ma takiej opcji, że możesz się spóźnić na samolot. Poza tym jego ogromnym plusem jest to, że mają bardzo miłą i chętną do pomocy obsługę.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
też się zgodzę z tym, co tutaj zostało napisane wyżej. Nie da się zaprzeczyć, że połączenia z lotniskiem, ilość miejsc parkingowych to absolutny plus, ale Park & Fly ma jeszcze jedną bardzo fajną rzecz. Mianowicie przesympatyczną i przemiłą obsługę, która zawsze chętnie pomoże.
 

SylwesterTroc

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Parking Aleja Krakowska 42 otrzymałem w biurze Neckermann jako gratis do wycieczki i muszę przyznać, że jakość usługi jest rzeczywiście wysoka. Porównując parkingi z których korzystałem wcześniej największą zaletą są naprawde sprawne transfery tak na lotnisko, jak i z powrotem na parking. Było to dla mnie bardzo ważne ze względu na malutkie dzieci. Zmęczeni po długim locie czekaliśmy na busik dosłownie 3 minuty.
 
I

impresja_switu

Guest
no to gratuluję, że dostałeś jako gratis, ja jestem z siebie dumna, bo sama sobie go znalazłam, wcześniej oczywiście dokładnie wszystko musiałam sprawdzić, ale powiem, że to co zostało powiedziane wcześniej o park & fly, jest prawdą, szczególnie obsługa mnie zaskoczyła, nie myślałam, że będę miała do czynienia z tak fajnymi facetami.
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wracam do tematu, bo wróciłem właśnie z wakacji. Muszę przyznać, że opinie na temat tego parkingu w żadnym stopniu nie są przesadzone. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem zadowolony i nie raz wrócę. Trzeba tylko uważać, żeby nie pomylić ich oferty (Krakowska 42) z innymi firmami, które próbują ugrać na ich rozpoznawalności i mają podobną ofertę. Ale o jej jakości szkoda mówić.
 

Irene

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Również zawsze zostawiam samochód na Parking Lotnisko przy al. Krakowskiej i nigdy się nie zawiodłam. Ostatnio samochód stał tam ponad tydzień i nie zastałam na nim ani jednej rysy ;) Jest bezpiecznie, a obsługa parkingu jest bardzo miła.
 
B

bajderman

Guest
Start Parking. Za 8 dni zapłaciliśmy 75 zł. Jeśli samolot ma opóźnienie, to dodatkowa dobę macie za free.
Nie ma się czego czepiać - w zasadzie z lotniska odebrano nas w trzy minuty po telefonie.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Na jakich warunkach mozna zostawić samochód na takim parkingu i jaki jest mniej więcej koszt? Jaka jest gwarancja że nic się z samochodem nie stanie?
 

monia_r

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Już klika razy korzystaliśmy z parkingu na al. Krakowskiej 42. Poleciła nam go koleżanka i ja też polecam. Można sobie zarezrwować wcześniej miejsce.
 
L

Lesandra

Guest
Jeśli lecicie z biurem podrózy to warto jest się tam dopytać gdzie mają swój polecany parking.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Może zainstalujcie na swoich telefonach aplikację parkz, dzięki której będziecie mogli sprawdzić, gdzie znajdują się wolne miejsca parkingowe. Ona jest bardzo prosta w obsłudze i na pewno nie będziecie mieć problemów z korzystaniem z niej, a do tego w dużym stopniu ułatwi Wam życie. Ja odkąd z niej korzystam, to nie muszę już krążyć po całym mieście.
 

miki789

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Podoba mi się koncepcja z tanimi parkingami jaką Start Parking wdrożył. Ja latam często z Okęcia i tam właśnie niedaleko parkuję u nich na parkingu. Dużo mnie to wychodzi, może kilkadziesiąt złotych za tydzień, także nie jest źle. A parking jest zadbany, monitorowany, jeszcze się nie zdarzyło, żeby auto jakoś ucierpiało pod moją nieobecność.
 

Kowalski76

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Heh, rozumiem Cie doskonale, lecę około 10 razy w roku na delegacje. Ale nic nie szkodzi bo lubię podróżować :) Najlepszy parking to Parklot - parklot.pl , gwarantują pełne BEZPIECZEŃSTWO! Ponadto nie drogo i możliwość rezerwacji!
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Jest bardzo tanio i bez problemów, parking-obok-lotniska
Jak by mi jeszcze parking generował problemy, to byśmy się wkurzali. Wszystko było naprawdę ogarnięte szybko i bez komplikacji.
Auto wyjechało z parkingu czyste... Smiejcie się, ale już nie raz parkowaliśmy na glinie. Popadał deszcz i masakra się zrobiła.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja też już zostawiałam samochód ze dwa razy na parkingu lotnisko na alei krakowskiej :) spoko opcja bo jest taniej a oferują transport pod samo lotnisko :)
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Czy macie na myśli ten parking: parking-lotnisko.pl/ :D ? Ja również słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii (ponoć może poszczycić się mianem najlepszego, a to nie małe wyróżnienie zważywszy na to, że w pobliżu lotniska znajduje się co najmniej kilkanaście parkingów).
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
BlueRain napisał:
Ja też już zostawiałam samochód ze dwa razy na parkingu lotnisko na alei krakowskiej :) spoko opcja bo jest taniej a oferują transport pod samo lotnisko :)

mari_jane napisał:
Czy macie na myśli ten parking: parking-lotnisko.pl/ :D ? Ja również słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii (ponoć może poszczycić się mianem najlepszego, a to nie małe wyróżnienie zważywszy na to, że w pobliżu lotniska znajduje się co najmniej kilkanaście parkingów).
dokładnie ten :)
 
Do góry