Jaki makijaż na studniówkę?

marika620

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Dziewczyny, ratujcie! Za tydzień idę na studniówkę i za nic nie mogę dobrać sobie makijażu ;( Mam blond włosy, niebieskie oczy i jasną cerę. Nie wiem jakie mam dobrać cienie, żeby pasowały mi do koloru oczu i sukienki. Sukienkę mam czarną ze srebrnymi kwiatami. Pomóżcie!
 

greenpoint

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, ratujcie! Za tydzień idę na studniówkę i za nic nie mogę dobrać sobie makijażu ;( Mam blond włosy, niebieskie oczy i jasną cerę. Nie wiem jakie mam dobrać cienie, żeby pasowały mi do koloru oczu i sukienki. Sukienkę mam czarną ze srebrnymi kwiatami. Pomóżcie!

hmmm... myślę, że najlepiej aby cienie były ciemne, tj. np. szare lub grafitowe... a do tego można zrobić srebrnym eyelinerem jakąś fantazyjną kreskę... wcześniej zrobiłabym także dolna kreskę czarną kredką, żeby podkreślić oko... no i czarny, wydłużający tusz... Myślę, że to by wystarczyło... pozdrawiam
 

marika620

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Chyba zrobię sobie tzw. przydymione oko (smokey eye) tylko nie wiem czy będzie mi pasować. Jak myślicie?
 

greenpoint

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
myślę, że spoko :eek:k: na to nie wpadłam a to bardzo dobry pomysł :) dziękuję także za poddanie pomysłu... dawno zapomniałam o tym makijażu... :)
a zapamiętaj sobie jedno zdanie : "ładnemu we wszystkim ładnie" :) i po prostu się dobrze baw! Trzymam kciuki :)
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja tez robie przydymione oko. Ładny makijaz, pasuje na takie okazje i ładnie eksponuje oko ;)
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja się zastanawiam czy przed taką imprezą całonocna nie zrobić sobie makijażu stałego oczu. Ostatnio widziałam promocje w instytucie urody New Look na makijaż permanentny oczu. I tak codzienni maluję sobie kreski na powiekach więc czemu nie. Później mam pewność, że podczas imprezy nic mi się nie rozmaże. Czy któraś z was robiła coś takiego? Czy takie kreski zmieniają kolor?
 

enigmaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja się zastanawiam czy przed taką imprezą całonocna nie zrobić sobie makijażu stałego oczu. Ostatnio widziałam promocje w instytucie urody New Look na makijaż permanentny oczu. I tak codzienni maluję sobie kreski na powiekach więc czemu nie. Później mam pewność, że podczas imprezy nic mi się nie rozmaże. Czy któraś z was robiła coś takiego? Czy takie kreski zmieniają kolor?

Pamiętam, że gdzieś czytałam, że kreski koloru nie zmieniają, jedynie blakną - dlatego co jakiś czas należy je odnawiać :)
 
Z

zypek84

Guest
Słuchajcie, czy przed studniówką dobrze jest skorzystać z całego pakietu zabiegów? Tutaj: http://www.galeriaodnowy.com/ mam ofertę na makijaż i właśnie zabiegi. To warszawski salon. Co myślicie?
 
T

Tszak

Guest
A po co Ci cienie? Zaiwestuj w sztuczne rzęsy i cienie będą wówczas zbędne. Firma Neicha ma rewelacyjną ofertę i na swojej stronie są przykłądy makijażu ze sztucznymi zdjęciami. Bomba!
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Tszak napisał:
Zaiwestuj w sztuczne rzęsy i cienie będą wówczas zbędne.
Perfekcyjnie zrobione potrafią zmienić Kopciuszka w księżniczkę. Tylko warto się doinformować jak je później zdjąć. :)

b_1_27800.jpg
 
Do góry