Jaki macie sposoby na upalne dni?

Bazylq

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Będąc w domu oczywiście ciepła gorzka herbata + napuszczenie zimnej wody do wanny i pozostawienie uchylonych drzwi od łazienki,
na zewnątrz jeeeeeeeziorrrrroo i zimny napój :eek:k:
 

Zbys

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
TonyHawk i jak tam Twoje starania w konkursie na komiks Dilmah? ja niestety nie wygrałem i w zwiazku z tym jestem bardzo zawiedziony;/ a co do Twojego przepisu to przyznaje ze jest extra nienawidze bialej herbaty a ta mi zasmakowala i to bardzo !
 

ksieciunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Widze ze tu wiecej osob startowało w tym konkursie na komiks Dilmah... ehh u mnie nikt ze znajomych nie był tym szcześliwcem ktory wygral alee mamy chociaż małe pocieszenie w tym, że czytamy pomysły innych, niektore sa bardzo oryginalne i smieszne ;)) chodz i tak tabletu nie zastąpią...;p
 

TonyHawk

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Widze ze tu wiecej osob startowało w tym konkursie na komiks Dilmah... ehh u mnie nikt ze znajomych nie był tym szcześliwcem ktory wygral alee mamy chociaż małe pocieszenie w tym, że czytamy pomysły innych, niektore sa bardzo oryginalne i smieszne ;)) chodz i tak tabletu nie zastąpią...;p

No widze że jest jeszcze jeden miłośnik herbaty :) Ale w temacie to raczej rozmawiamy o pomysłach na upalne dni :) Ja preferuje mrożone herbaty chociażby takie jak te na stronie klubu miłośników dobrej herbaty :)
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Ja w upalne dni idę do lasu kabackiego na spacer :)
Mieszkam w Japan Garden, więc nie mam daleko :)
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Zawsze lubię pić coś strasznie zimnego.. najlepiej z lodem... Oczywiście herbata mrożona jak najbardziej. Ciekawe kiedy pojawią się te naprawdę upalne dni...??? hmm.. Bo na razie sie nie zapowiada na nie :/
 
I

Ika112

Guest
orkus napisał:
Zawsze lubię pić coś strasznie zimnego.. najlepiej z lodem... Oczywiście herbata mrożona jak najbardziej. Ciekawe kiedy pojawią się te naprawdę upalne dni...??? hmm.. Bo na razie sie nie zapowiada na nie
kwasny.gif
Teraz to są dopiero upalne dni, mam mokry ręcznik na plecach, w pokoju 32 stopnie, jak napiję się czegoś z lodówki bolim mnie gardło, nie mogę patrzeć na wodę w temperaturze pokojowej :(
 
Do góry