jaki krem kupujecie swojemu mężczyźnie?

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Babski dział, ale nie oczekuję, że faceci będą mi radzić jaki krem jest najlepszy dla męskiej cery. To chyba my, kobiety, je wybieramy i testujemy na naszych ukochanych. Więc jaki? Z lini dla mężczyzn? Czy <przyznajcie się> nakładacie im na twarz co popadnie?:))
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mój luby nie cierpi niczego co się klei itp, więc jeśli już to krem do rąk :p
Do twarzy Nivea 4men nawilżający ;) Który w większości zużywam ja :D
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Jak? Przecież on ma męski zapach :D Całkiem przyjemny zresztą...
Polecam Nivea 4Men, bo L'Oreal Men Expert Hydra 24H podobno trzeba często smarować, bo "za chwilę twarz wydaje się sucha" (tak twierdzi M.). Chociaż też ładnie pachnie.
 

BettyBe

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Blissful napisał:
Mój luby nie cierpi niczego co się klei itp, więc jeśli już to krem do rąk :p
Do twarzy Nivea 4men nawilżający ;) Który w większości zużywam ja :D
Kremu z masłem shea firmy Loccitane nie pozostawia po sobie kleistej powłoki na rękach i ma bardzo przyjemny, kremowy zapach.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja mężowi kupowąłam już l'oreal, nivea, avon. i każdy jeden wywalam do kosza, bo się wazność skończyła, a krem był i był. powiedziałam, że więcej nic mu nie kupię, bo szkoda kasy. to teraz się uparł, że chce jakiś nowy z nivea, ten reklamowany. zobaczymy, czy będzie używał :)
 
R

rabunia89

Guest
Mojemu facetowi wystarcza krem sportowy HB. Ma działanie pielęgnacyjne i ochronne. Dodatkowo jeszcze łagodzi podrażnienia po goleniu.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Seria homme z vichy sprawdza sie u facetow, tylko jest troche droga w porownaniu do kremow z drogerii
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mój mężczyzna uzywa kosmetyków Dermiki. Ta Firma kojarzy nam się głównie z dobrymi kremami dla kobiet , ale ma też bardzo dobra linię kosmetyków dla mężczyzn Men;s Space. Sa trzy linie tych kosmetyków, więc możecie poczytać Sobie na stronie Dermiki i wybrać coś odpowiedniego dla swojego Pana :)
 
Do góry