Jaki krawat do szarego garnituru

yogas

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2014
Posty
5
Punkty reakcji
1
Jaki krawat pasuje do szarego garnituru. Próbuję coś ogarnąć pod studniówkę i chciałbym dobrze wyglądać żeby nie odbiegać elegancją od mojej partnerki. Pomógłby ktokolwiek?
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Nie wiem czy w Twoje gusta trafi taki piękny jedwabny krawat aczkolwiek kupiłam go swojemu facetowi na mikołajki i prezentuje się oszałamiająco
do ciemno-szarego garnituru :heart:


P.S: Nie wspominając, że na weselu u znajomych zrobił furorę :D
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
[SIZE=10.5pt]Do szarego garnituru (z biała koszulą?) będą pasowały czarny, grafitowy, szary. [/SIZE]Oczywiście jeśli chodzi o szarość to coś w innym tonie aniżeli garnitur.
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
tak naprawdę wszystko zależy jeszcze od koloru koszuli i dokładnego odcienia garnituru....
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
yogas napisał:
Jaki krawat pasuje do szarego garnituru. Próbuję coś ogarnąć pod studniówkę i chciałbym dobrze wyglądać żeby nie odbiegać elegancją od mojej partnerki. Pomógłby ktokolwiek?
Do szarego, taliowanego garnituru pasują wszystkie odcienie szarości, grafit, ale w tym roku modne są czarne, wąskie krawaty. W mentalności Polaków źle sie kojarzą, ale moda jest bezwzględna.

346761.jpg


84661609.jpg


robert_pattinson_kristen_stewa.jpg
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
madzia_a napisał:
Nie wiem czy w Twoje gusta trafi taki piękny jedwabny krawat aczkolwiek kupiłam go swojemu facetowi na mikołajki i prezentuje się oszałamiająco
do ciemno-szarego garnituru :heart:


W moje też, podoba mi się.


tak naprawdę wszystko zależy jeszcze od koloru koszuli i dokładnego odcienia garnituru....
Od koloru koszuli może tak, ale odcień garnituru? Szarość to szarość.



Primawera napisał:
Do szarego, taliowanego garnituru pasują wszystkie odcienie szarości, grafit, ale w tym roku modne są czarne, wąskie krawaty. W mentalności Polaków źle sie kojarzą, ale moda jest bezwzględna.
"Czarne śledziki" od dłuższego czasu są modne. A z tą mentalnością nie przesadzajmy, no może starsze pokolenie.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Jacek23 napisał:
A z tą mentalnością nie przesadzajmy, no może starsze pokolenie.
O tym właśnie napisałam. Przypuszczalnie na zakupy pojedzie z mamą i gwarantuje Ci, że stwierdzi - tylko nie czarny. :D
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
madzia_a napisał:
Nie wiem czy w Twoje gusta trafi taki piękny jedwabny krawat aczkolwiek kupiłam go swojemu facetowi na mikołajki i prezentuje się oszałamiająco
do ciemno-szarego garnituru :heart:


P.S: Nie wspominając, że na weselu u znajomych zrobił furorę :D
Muszę stwierdzić, że specyficzny wzór jest na tym krawacie, ale coś w nim jest. Tzn moim zdaniem takie krawat oczywiście nie do wszystkiego pasuje, ale jak się dobierze do tego odpowiednią koszulę (bez wzorów żadnych przede wszystkim) to może to się całkiem fajnie prezentować.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Przy wyborze garnituru warto pamietać, aby chociaz trochę współgrał kolorystycznie z sukienką dziewczyny z która idziemy na imprezę. Czerń jest w tym przypadku uniwersalna.

bpvz9.jpg
 
Do góry