Jaki krawat do czarnego prążkowanego garnituru?

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Zwracam się z prośbą do Pań i Panów. Poszukuję krawata do czarnego garnituru w delikatne prążki. nie wiem kompletnie co wybrać, w sumie raczej coś tradycyjnego bez zbytniej ekstrawagancji, bo okazja taka też tradycyjna. Poradźcie coś.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
To zależy też od koszuli jaką masz zamiar włożyć.
Najepiej ubierz się w ten garniak i idż do sklepu z krawatami.Tam dziewczyna na pewno Ci dobierze odpowiedni.:)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
A jaka może być ekstrawagancja w krawacie?No może być w myszki ,lub pieski,jeśli nie każdy inny będzie dobry.Najlepiej jednolity np.czerwony.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
a jaki masz kolor koszuli? i jaki przedział cenowy bo to dość istotne?
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Postaw na białą koszulę i wtedy raczej każdy krawat powinien pasować, chociaż jeżeli masz garnitur w prążki to ja bym unikał prążków już na krawacie, postaw na gładki, a najlepsza w tym wypadku będzie klasyka czyli czarny krawat, moim zdaniem to wygląda najbardziej elegancko.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
wydaje się bardzo spoko. do białej koszuli będzie pasował na pewno, nie wiem jak z kremową, musiałbyś wkleić linka ze zdjęciem czy coś. ale z białą jak dla mnie super!
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Chyba jednak pójdę w białej, bo wyciągnąłem kremową do zdjęcia i niestety, ale na ostatniej firmowej imprezie musiało stać się coś o czym nie pamiętam, bo ma plamę na rękawie. Zupełnie nie wiem skąd ta plama. Nic pójdę w białej szkoda mi tylko tej kremowej, bo to relikt aż ze studniówki. Wszystko jednak ma swój koniec
 
Do góry