Jaki kosz koło domu?

kamilo210

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!
Chcialem zakupic kosz na podworek. Chodzi mi o kosz z wymiarami takimi jakie sa w szkolach czy na boiskach.Chcial bym aby mozna go bylo jakas solidnie przywierdzic,zeby mozna bylo robic wsady.Prosil bym najlepiej o jakies linki. Z góry dzieki.
 

Micha94l

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Troche ten temat ubolewa delikatnie mówiąc, zakupiłem kosz Grez 120 na 80 + kosz = 360, a za 180 na 105 = kosz = około 800.
Myslałem ze 120 bedzie za mała, ale wydaje mi sie duża. http://www.grez.pl/koszykowka-zewnatrz-p-46.html to nie dokładnie to, ja mam taki ajerkoniakowy z czarnymi pasami.
Tylko teraz mam problem ze zrobieniem konstrukcji.
 

kamilo210

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmmm... ale to sa takie wymiary jak powinny byc?Konstrukcje raczej zrobie ojciec by mi pomogl dobrze spawa nawet to juz nie problem jak ten kosz i tablica z prawidlowymi wymiarami
 

Micha94l

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Już mówię, mi to wuefista załatwiał, ale jak pisałem 180x105( "prawidłowe wymiary"). trzeba dac 800zł, mozesz tam zadzwonić, ale osobiście radze ci zebys ta co ja bo i zaoszczędzisz i wcale nie jest taka mała i stelaż tez bedzie łatwiej zrobic.
 

Micha94l

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
No moge, wkrótce zamieszcze zdjęcie. Heh, ja sam wykładałem koste, tylko ze to jest chwilowe.
PS Nareszcie jakaś inna osoba sie przyłączyła.
 
Do góry