Jaki kolor łazienki?

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
uhmm, zrobić dobre oświetlenie, tak żeby wyeksponować subtelności kolorów to naprawdę sztuka. A tak z innej beczki, siostra ostatnio żaliła mi się, że u niej w łazience zaczyna kiełkować na ścianie grzybek i pojawiają się zacieki :) macie jakieś pomysły co można z tym zrobić? to nie jest zbyt komfortowa sytuacja, leżysz w wannie i patrzysz na powolną destrukcję Twojego ukochanego lokum...
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Jasne kolory i dobre oświetlenie. Podobają mi się podświetlane lustra.
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
ja mam łazienkę biało niebiesko brązową, mam płytki cementowe wyłożone na sciankie i podłodze z Kolory Maroka, sa wspaniałe, bo nie jest to klasyczny wzór, one sa inspirowane własnie takimi marokańskimi wzorami, jak dla mnie to cudo, podobają mi sie również ich umywalki, są niecodzienne, też w takich barwnych wzorach. Znajomi sie zawsze zachwycają tymi płytkami
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem za tym żeby łazienka była tradycyjnie w białym kolorze. Akurat to nie miejsce na jakieś 'wielkie' kombinacje i 'designy'.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Paula889 napisał:
Ja jestem za tym żeby łazienka była tradycyjnie w białym kolorze. Akurat to nie miejsce na jakieś 'wielkie' kombinacje i 'designy'.
Dokładnie, moim zdaniem jest to miejsce "mniej" używane niż inne, może nie koniecznie biała lecz niema co kombinować to tylko łazienka, najlepiej jeden spokojny kolor: lekko-żółty, jasno-niebieski, beżowy, jasny zielony, turkusowy ....... jak dla mnie to tyle inne nie wchodzą w grę ...
Pozdr ...
 

Yogi20

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
40
Punkty reakcji
2
Dokładnie z łazienką nie ma co kombinować tylko lepiej doinwestować w coś innego. Najlepiej albo biała albo beżowa.
 
Do góry