JaKi kOlOr BaLeJaŻu?? =]

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
ElO WsZyStKiM...
PlaNuJe sObIe zRoBiĆ bAlEyAgE AlE NiE WiEm jaKi kOlOr... MaCiE MoŻe JaKiEs zDjĘcIa z rÓżNyM kOlOrAmI BaLeJaŻu??

PoZdRoOfFkA :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Świetliste pasemka

Balejaż dodaje fryzurom w kolorze blond lekkości i dynamiki. Kosmyki w jasnych, ciepłych odcieniach świetnie się prezentują na włosach od średniego do jasnego blondu, o złotawym połysku. Pasemka w zimnych i perłowych barwach lepiej harmonizują z blondem popielatym i beżowym. Cienkie, jasne włosy nabiorą objętości, jeśli niektóre kosmyki ufarbujemy na ciemny blond lub odcienie brązu. Za pomocą zmieszania pasemek w ciepłych i chłodnych odcieniach można optycznie wyrównać koloryt cery naczynkowej i z przebarwieniami.

Trendy. Im bardziej zwariowane pasemka i oryginalne zestawienia kolorystyczne, tym lepiej. Fryzjerzy mieszają delikatne odcienie blondu z różowymi lub łososiowymi refleksami. Modne są też kontrasty - gładkie włosy do ramion, z krótką grzywką, farbuje się na jasny brąz, a na końce nakłada ciemny blond, by zaznaczyć kontury fryzury. Całość zdobią pasemka w odcieniu szampana, które raz są cieńsze, a raz szersze. Kto stawia na bardziej naturalny efekt, powinien wybrać trzy odcienie pasemek: miodowy, beżowy i bursztynowy.

Fryzury. Wszystkie rodzaje balejażu świetnie wyglądają na włosach długich oraz półdługich. Właśnie dlatego to najczęściej wybierany sposób koloryzacji. Balejaż noszą m. in. Sharon Stone, Martyna Wojciechowska, Hanna Smoktunowicz i Grażyna Torbicka. Loki optycznie ożyją, kiedy wplecie się w nie jaśniejsze lub ciemniejsze pasemka kontrastujące. Modne kosmyki w kolorze pudrowego różu pasują do krótko ostrzyżonych włosów lub fryzur typu bob i jasnych odcieni blondu.
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
nika dziękuję ci za to całe to :)))
BArDZo mi to pomogło... chociarz nadal mysle co z włosami zrobić :p ale są wakacje prawie więc moge zaszaleć :p

Muaaa :*
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
no nika, dobry pomysł z tym blondem :D jutro musze fryzjerkę odwiedzić to mi coś podobnego zrobi!! a moze jednak znajdziesz jakies foty co?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ewela_15 jaki masz naturalny kolor wloskow?
A może juz farbowalas?
Chce Ci przypomnieć, że słoneczko rozjaśni Twoje włoski ;)
Twoja głowa, rób co kcesz :)
Zebys tylko ladnie wygladala.
A może ja coś wykombinuje przed powrotem chlopaka?!
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi sie podobają kolorki np. blond, bordowy i jakis inny do tego i własnie cos takiego sobie robie na włoskach :D blond pasemka juz mam , teraz tylko brakuje mi bordowego kolroku a do tego moze jakis inny...... szalony........ zielony :hyhy: :hyhy: hehe
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja jak robilabym sobie balejaż (mam włosy jasne brąz) to uzylabym kazdego odcieniu blondu.
 
J

jaysee

Guest
ALE nalepiej idz do stylisty :) on ci poradzi, do kazdego rodzaju wlosow dobierze taka fruzurke...mowie ci
 
S

slodziutkaa

Guest
yy a w jakim zależy kolorku się czujesz lepiej..albo idz do stylisty :] hhe
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
mam jasny brąz lub jak kto woli ciemny blond zawsze sobie robie pasemka jasny blond dwa razy dodałam sobie jeszcze takie czerwoniaste fajowe były :hyhy:
 
Do góry