Jaki internet na telefon?

N

natulka123

Guest
Aktualnie jestem na karcie , ale chcę przejść na abonament i nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na dobrym i szybkim internecie, z dobrym zasięgiem. Jaka sieć ma najlepsze oferty w tej dziedzinie?
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ciężko będzie nam tobie doradzić nie znając modelu telefonu jakim się posługujesz. Obecnie najlepszą opcją byłby internet LTE, szybki, dobry tylko musiałabyś sprawdzić czy kompatybilny z twoim telefonem, nawet jeżeli nie byłby to teraz mnóstwo ofery telefon + abonament. Osobiście nie polecałbym tego z Orange, tobie zależy na zasięgu a u nich często zrywa. Ludzie bardzo dobrze wypowiadają się o LTE w Plusie, więc może tam znajdziesz jakąś oferte dla siebie.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
Mam Plusa LTE i jestem bardzo zadowolony. Zresztą nawet nie myślałem nigdy nad zmianą bo cenniki innych sieci byłby nie opłacalne dla mnie. Prędkość tam jest olbrzymi i nigdy nie spadnie co jest dużym plusem w stosunku do innych sieci
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
teraz już internet mobilny często dorównuje temu stacjonarnemu i z prędkością i ze stabilnością łącza, a nie ma porównania z wygodą. Ja mam stacjonarny ale wyjdę z laptopem do ogródka i koniec. A co tu mówić o podróży dalej. Jak skończy mi się umowa też pomyślę o mobilnym, ale jeszcze ofert nie przeglądałam. Fajnie że są już oferty gdzie mimo wykorzystania danych internet nadal działa, nie ma już w takim wypadku żadnych trudności w korzystaniu i liczenie czy mi starczy do końca miesiąca.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Moja siostra mieszka w domku w lesie gdzie nie ma kabli z siecią podciągniętych i ma LTE. Jak korzystałam u niej to naprawdę nie widziałam różnicy między internetem mobilnym a z kabla. Teraz chyba też LTE ma jakieś promocje, ale nie wiem dokładnie. Trzeba by pewnie podejść do nich i zapytać co zaproponują. Jeszcze ważne jest aby zwrócić uwagę czy u Ciebie w miejscowości nie ma problemu z zasięgiem:)
 

lipny

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Intrnet mobilny jest najlepszy bo ma możliwość podłączania rutera w każdym miejscu gdzie jest zasięg, czyli jedziesz na wakacje lub gdzieś i bierzesz ruter i masz internet :)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
wybór masz całkiem spory- najlepiej dokładnie skalkulować co będzie najbardziej opłacalną opcją. Warto rozejrzeć się z opcją na kartę z nielimitowanymi smsami, rozmowami i właśnie pakietem internetu.
 
Do góry