Jaki film ostatnio zobaczyliście?

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
John Wick. Pretekstowa fabuła, kilka(naście) klasycznych rozwiązań i savoie-vivre podawany z kamienną twarzą. Uśmiałam się i bawiłam zaskakująco dobrze. Do tego jeszcze Kaleida - "Think" w jednej ze scen podnosi ocenę o pół oczka. 8+/10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Narzeczona dla księcia - 7/10
Ostrza chwały - 6/10
Demon - polecam obejrzeć, warto. Ode mnie 7/10
Crimson Peak - 7/10
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ruchomy zamek Hauru bardzo dobry film. Oceniłem go na 8. Tym filmie demony jest dobry .
Opętana przez niego osoba też jest dobra . Ten film promuje praktyki okultystyczne bo kreuje że demony są dobre a opętanie przez nie też jest dobre .
Osoba opętana nie może być dobra a szczególnie demon . Dałem 8 a nie 10.
Mama ten film miał być horrorem a rzeczywistości nie jest straszny . Dostał by 7 ale zakończenie było prymitywne i nie zrozumiałe . Oceniłem go na 3.
Warto też obejrzeć film Czarownica i Mustang z Dzikiej Doliny które oceniłem na 10.
Mustang z Dzikiej Doliny jest bardzo dobrze zrobioną bajką a Czarownica to samo.
 

Marika567

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2016
Posty
17
Punkty reakcji
1
Ja jestem ciekawa jak Batman vs Superman. Jakoś wydaje mi się średnim takie połączenie postaci.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Marika567 napisał:
Ja jestem ciekawa jak Batman vs Superman. Jakoś wydaje mi się średnim takie połączenie postaci.
Tak samo uważam . Ten film będzie stawiał bardziej na efekty niż fabułę.

butter_flies napisał:
Nie byłam jeszcze, ale za to Deadpool był naprawdę fajny i na wysokim poziomie ;)
Nie widziałem tego filmu a moc tej postaci jest dziwna i bardziej pasuje do złej postaci niż dobrej.
Potrafi burzy czwartą ścian . Ta postać potrafi przechodzić przez ściany i tworzyć tunele przez które przechodzi.
Postacie które mają nie zwykłe moce ich filmy mają średnią fabułę bo bardziej stawiają na efekty niż fabule.
Wolę filmy o bohaterach którzy nie mają nie zwykłych mocy.
Wysoki poziom mają filmy o Kapitanie Ameryce , Batmanie , Spider Manie . Iron Manie.
Do tego filmu zniechęca mnie moc tej postaci bo jest bardzo dziwna jak na filmy Marvela .
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Pentameron - 6/10
Ludzka stonoga 3 - 1/10, co ja oglądam :blink:
 

Yogi20

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
40
Punkty reakcji
2
Marika567 napisał:
Ja jestem ciekawa jak Batman vs Superman. Jakoś wydaje mi się średnim takie połączenie postaci.
No ja byłem. Ogólnie film całkiem spoko. Wątek Wonder Women trochę skiepszczony. Szacun dla Afflecka który jest jak do tej pory najlepszym batmanem.
 
M

MacaN

Guest
Efekt motyla - Tak, po raz pierwszy. Film świetny, wybitny, wywołujący u widza emocje, po prostu kino najwyższych lotów. Chcę więcej. 10/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda - trochę zbyt nużący. 5/10
 

Krystian_89

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
16
Punkty reakcji
2
Ilusia napisał:
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda - trochę zbyt nużący. 5/10
Też to kiedyś oglądałem i o ile zamysł fajny to faktycznie momentami akcja jak flaki z olejem. A ja ostatnio oglądałem Spotlight - szkoda że w Polsce nie ma takiego dziennikarstwa śledczego.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Deadpool - jak na komedię to całkiem całkiem. Niektóre dialogi było na prawdę dobre. 7/10
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Seria filmów o Asteriksie i Obeliksie .
Powstały dwóch wersjach . Bajki i zwykłego filmu .
Obie wersję są dobre . Bajka jest zgodna z komiksem jedyny wyjątek stanowi Osiedle Bogów .
Które połowie jest zgodne z komiksem a wersja filmowa ma nie wiele wspólnego z komisem.
Film i serial który powstaje na postawie książki lub komiksu powinien być całkowicie z nim zgodny
i nie robić absurdalnych błędów i wymyślać wątków i postaci a tej wersji jest całkowicie zgodna z komiksem.
Bajka prezentuje wysoki poziom i dlatego bardziej podobała mi się wersja bajkowa tego filmu niż formię zwykłego filmu .
Na szczęście większość filmów zrobili formie bajki niż zwykłego filmu.
Zwykłym filmie bardzo dobrze zagrał Obeliksa aktor i wyglądowo pasuje do niego . Był to aktor który najlepiej zagrał tą postać .

Gérard Depardieu
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
z tego typu filmów to zdecydowanie Bolek i Lolek, nasza rodzima produkcja
Była to dobra bajka. Ta firma która robiła tą bajkę i inne nie istnieje .
Za rządów Kraśko TVP nie zamawiało Polskich bajek a później zlikwidowali dobranockę.
Przed likwidacją kupili bajkę o różowej świni która prezentowała niski poziom zamiast kupować Polskie bajki.
Za jakiś czas do kin powróci Miś Uszatek i jest to pozytywne.
Wadą tego filmu jest to że wystąpi Czesław Mozil i Maciej Stuhr.
Polski Instytut Sztuki Filmowej ta instytucja powinna doprowadzić do tego że te osoby nie wystąpią tym filmie bo daje pieniądze na
ten film i te osoby zniechęcają by obejrzeć ten film.
Maciej Stuhr i jego ojciec swoich filmach znieważają Polski Naród i ich filmy są filmową wersją książki Grossa .
Czesław Mozil i stworzył też piosenkę o bardzo wulgarnym tytule która znieważa swój kraj.
Nienawidzę cię Polsko.
Czesław Mozil wyzywał Polaków na koncercie w Liverpoolu. „Zabieraj rzeczy i wyp...j!
http://niezalezna.pl/63718-czeslaw-mozil-wyzywal-polakow-na-koncercie-w-liverpoolu-zabieraj-rzeczy-i-wypj
 
Do góry