Jaki film ostatnio zobaczyliście?

M

MacaN

Guest
zauważyłem ostatnio, że większość filmów ma tak banalną fabułę, że aż szkoda je oglądać. Owszem, leci coś w tej telewizji, jest jakaś tam akcja, ale wszystko jest nudne, bo ja wiem co się wydarzy za 5 czy 10 minut. Zaczyna mnie to coraz bardziej irytować i zauważam to coraz częściej, nie ma teraz chyba filmu, który mnie wciągnie tak na maxa... A szkoda.

Jestem Bogiem także oglądałem - oceniam ten film na 7 punktów, ponieważ jest to coś innego, należy on jednak to tych przewidywalnych filmów, których fabułę rozgryziesz po 10 minutach oglądania.

To samo uprowadzona - fajnie się ogląda, jednak fabuła banalna. - 7/10

Film, który mogę polecić to królestwo niebieskie - 8/10. Co prawda przewidywalny, ale fajnie się ogląda filmy z czasów rycerskich.
Taak, i jeszcze Misia Yogi widziałem, ale to już film typowo dla dzieci, choć nawet jako dziecko nie lubiłem tego dubblingu i tego typu historyjek miłosnych w tle. 3/10 i tylko za to, że całość jest fikcyjna, a misiek animowany.
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Oglądałam w ten weekend "drogówkę" oceniam 8/10, spodziewałam się trochę czegoś innego, ale film niezły i podobała mi się rola zagrana przez Bartłomieja Topa. Drugi film, który oglądałam to "Róża" - naprawdę dobry film, ale ciężki, tzn. nie dla ludzi ze słabą psychiką według mnie, ocena 9/10
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Zielona mila-przypomniałam sobie jaki to fajny film.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Odwróceni zakochani - 8/10
Sin City - 7/10
House at the End of the Street - mogło być lepiej, ale dobrze się oglądało. 6/10
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Jestem Bogiem także oglądałem - oceniam ten film na 7 punktów, ponieważ jest to coś innego, należy on jednak to tych przewidywalnych filmów, których fabułę rozgryziesz po 10 minutach oglądania.


serio ? ja tam nic przewidywalnego nie widziałam. no może końcówka.. :p
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
Ostatnio, czyli jakiś miesiąc temu ^_^ obejrzałam w końcu "Więźnia nienawiści". Miałam wrażenie, że już wszyscy widzieli ten film poza mną, a moja siostra krzyczała: "Obejrzyj, to jest mega". Obejrzałam. Film nie dorównuje swojej reputacji. Jest przewidywalny i nudny, robiłam sobie co chwila przerwy, bo nie mogłam nad tym usiedzieć. Nic porywającego i przekonującego (nie przekonała mnie przemiana ani Dereka, ani jego brata). A ta patetyczna muzyka i sceny w zwolnionym tempie...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Left 4 Dead (2011) - krótkometrażówka oparta na grze o tym samym tytule. 8/10
Samuraj - Zmierzch - 6/10
Bestie z południowych krain - 7/10
Rurouni Kenshin - 7/10
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Drogówka- generalnie dobry, aczkolwiek trochę chaotyczny i przerysowany. Nie dla wszystkich widzów. 8/10.

Same superlatywy słysze na jego temat i Twoja ocena też całkiem wysoka 8/10. Muszę się na niego wybrać.
Ja widziałam ostatnio Delikatność- jak na francuskie kino przystało, opowiedziany subtelnie i ciepło.
 

Strangelove

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
W kinie - Lincoln, całkiem zgrabnie przedstawiona historia, nawet jeśli się nie lubi politycznych filmów.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Indie Game: The Movie - film dokumentalny o twórcach gier niezależnych. 8/10
Kronika opętania - jak dla mnie komedia, a nie horror :D I do tego demon mówiący po "polsku" ("Chcę być w ciebie! Chcę zjeść twoje serce!" :D). Ze względu na to, że nieźle się uśmiałam, naciągane 4/10
7 psychopatów - 8/10
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Pontypool - Ciekawy pomysł na to, jak zrobić film o zombie prawie w ogóle ich nie pokazując ... 9/10
Kyofu ( Fear ) - dobry, azjatycki horror - 7/10
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
"Wybuchowa para" - pogodna baja dla prostodysznych.
Przesłania mogą się doszukać inteligentni.

Wczoraj, TVP1, po dzienniku wieczornym
 
M

MacaN

Guest
.









Mój przyjaciel Hachiko - no cóż, muszę przyznać, że niewiele mi brakowało do tego, by się rozkleić, szklane oczęta się pojawiły po raz pierwszy przy oglądaniu filmu... Dla reżysera 10/10 za to, że film przełamał u mnie tą kamienną barierę trzeźwego myślenia i poruszył uczucia. Tym bardziej, że film oparty na faktach. Nie wiem, jak to się reżyserowi udało, ale się udało :D
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Oglądałam wczoraj Django, bardzo mi się podobał, chociaż na początku bylam sceptycznie nastawiona.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Silver linings playbook - żeby nie Bradley Cooper to chyba nie dotrwałabym do końca. Trochę wiało nudą.

Skyfall - to chyba drugi film z serii o Bondzie, który w ogóle obejrzałam. Nawet znośny :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Paranormal Activity 4 - 7/10
Uprowadzona 2 - niektóre sceny naciągane i bez sensu, pierwsza część była lepsza. 5/10
 

nightlark7

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
pięć ostatnich filmów:

Pitch Perfect - całkiem przyjemna, amerykańska komedia muzyczna - bez rewelacji, ale do obejrzenia.
Scents and Sensibility (Rozważna i romantyczna) - nie polecam. dosłownie jeden z gorszych filmów jakie widziałem.
Like Crazy - melodramat. wiele osób powie, że nudny, ale mi się podobał i z przyjemnością oglądałem do końca.
The Perks of Being a Wallflower - dramat. spośród tych 5 filmów ten zdecydowanie najbardziej mi się spodobał. byłem pod ogromnym wrażeniem po obejrzeniu. z pewnością jeszcze do niego wrócę :)
Black Death - dramat, horror. pierwsza połowa filmu lekko przynudzała. gdyby nie Sean Bean pewnie nawet bym się nie podjął filmu. raczej nie polecam.

to tyle z tych ostatnich :)
.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wróg numer jeden - film o polowaniu na bin Ladena. 8/10
Perks of Being a Wallflower - 10/10
Jesus Henry Christ - 5/10
 
Do góry