Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Królewna Śnieżka i Łowca - nowa produkcja, mroczna fantazja na temat znanej i lubianej bajki z odniesieniami do chrześcijaństwa. Z pewnością nie dla dzieci. Ja polecam. Charlize Therone zjawiskowo piękna i zdolna.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skyfall - dobry Bond, dobry. I genialna rola Javiera Bardem :) 8/10
 
M

MacaN

Guest
wczoraj - starcie tytanów :) film powiedzmy 8/10 ja tam lubię takie klimaty, choć nie dam 10, gdyż nie ma tego czegoś w sobie :p
bitwa pod Wiedniem - 4/10 Dobra fabuła, lecz wpadki historyczne i nie tylko, żałosne efekty wizualne i jeszcze bardziej żałosne efekty dźwiękowe. W zasadzie jakbym puścił sobie w tv to nie słyszałbym żadnej różnicy z kinem.

Do tych, co porównują prometeusza z obcym - przecież to jest de facto 1 część obcego :D W pierwszej części oni lądują na planecie ( tej planecie ) i wchodzą do tego statku, co w nim były te " jaja "
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Psychoza Hitchcocka - dobre kino, ale kiedyś zrobił na mnie większe wrażenie, może dlatego, że byłam mała ;)

Shutter Island - też dobry, choć pewnie bardziej by mi się podobał, gdybym wcześniej nie znała zakończenia :D
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja polecam

Słodkich snów 6/10
Roman Barbarzyńca 7/10
Koriolan 8/10

oglądałam je w weekend na nserialach i nie żałuję. Bardzo dobre premiery kinowe.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Salo, czyli 120 dni Sodomy, jestem wielkim fanem, niestety moja dziewczyna nie podziela mojej fascynacji tym dziełem i nie dokończyła seansu
Uciekająca panna młoda, tu z kolei ja nie dotrwałem do końca
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Pogorzelisko - http://www.filmweb.pl/film/Pogorzelisko-2010-512263 ja osobiście daję 10 gwiazdek : ) świetny film..

Odmienne stany moralności - http://www.filmweb.pl/film/Odmienne+stany+moralno%C5%9Bci-2003-34272 5/10 ten film nakłania do refleksji..
Słowa które najbardziej utkwiły w mej głowie.. to kiedy Ryan pyta Pearl dlaczego zdradził swoją kobietę [background=rgb(255, 255, 238)]"- Jestem tylko człowiekiem.[/background]
[background=rgb(255, 255, 238)]- Ludzie zawsze to mówią, gdy robią coś złego. Nikt nie mówi 'jestem tylko człowiekiem' gdy wyniesie dziecko z płonącego budynku."[/background]
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ekusute - japoński horror o morderczych włosach :D 7/10
Elita zabójców - przyzwoity film akcji, 6/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Alone - azjatycki horror o bliźniaczkach syjamskich po rozdzieleniu, w wyniku którego jedna umiera. 8/10
Dzień dobry TV - średnia komedia, spodziewałam się czegoś lepszego. 5/10
Po raz drugi Egzorcyzmy Emily Rose - 8/10
Nieodebrane połączenie 2 - 6/10
Nieodebrane połączenie 3 - 4/10
Najlepsza była część pierwsza, którą widziałam już jakiś czas temu - 8/10. Oczywiście japońskie wersje lepsze od amerykańskiej części.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Take this waltz - film mnie szczególnie nie powalił zbyt słaba fabuła. Jedyny plus to dobra ścieżka dźwiękowa. 6/10
 

Makubczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Olszew
Like Crazy - bardzo ciekawy film, ciekawa fabuła, dobrze dobrana obsada i zakończenie, które mnie ciągle zastanawia. 8/10
 
Do góry