Jaki film ostatnio zobaczyliście?

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Skrzydlate świnie - bardzo mi się podobał, co rzadko mi się zdarza przy polskich filmach ;) a Małaszyńskiego uwielbiam :sexy:
 

jasmin0

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
" Underworld " może być! Trochę przypomina "Matrixa", jak myślisz Tom?
biggrin.gif

Underworld oglądałam i mimo tego że nie przepadam za tego typu filmami to mi sie podobał. Taki zabijacz nudy, ale następną cześć chętnie oglądnę ;)

A z innych filmów polecam "sierota" trzymający w napięciu, troche psychologiczny. A dziewczynka niczym z "Ringu" :p
Na wieczór w sam raz do obejżenia :D
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Erin Brockovich - bardzo dobry film, bardzo mi się podobał, mimo że nie jestem wielką fanką Julii Roberts to w tym filmie zagrała świetnie i nie dziwię się, że dostała za tę rolę Oscara.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Captain America: Pierwsze starcie - niezły, 6/10
Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna - koreański dramat o buddyjskich mnichach - 8/10
Kaidan (2007) - 5/10
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
The Thing ( 2011 ) - fajny remake, klimat izolacji i osaczenia - trzyma w napięciu 7/10

Bardzo chcę ten film obejrzeć, już się długo do niego zabieram.
Ja ostatnio oglądałam:
Człowiek na krawędzi - bardzo fajny, trzyma w napięciu do końca 8/10
To oznacza wojnę - przyjemna komedia sensacyjna 7/10
Safe House - bardzo mi się podobał, świetna rola Denzela Washingtona i Ryana Reynoldsa 8/10
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Ja ostatnio na vod enki oglądałem Rozstanie (bardzo dobry film pokazujący tamtejszą kulturę, stosunek kobiet do mężczyzn, sądownictwo, życie codzienne a obyczakre religijne) oraz polski film z Bobkiem, Czeczotem i W. Solarzem "80 milionów". Kto by pomyślał, że młodzi będą tacy zdolni i w dwóch walizkach wyniosą tyle pieniędzy mimo nadzoru komunistów?
 
M

MacaN

Guest
dziś obejrzałem po raz pierwszy film " gra " i muszę przyzna, że wywarł na mnie ogromne wrażenie, 10/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ostatnio udało mi się obejrzeć thriller pt.Nie słysząc zła. Jest on o skorumpowanym poruczniku,który zleca kradzież bezcennej monety.Złodziej ją wykrada,ale obawiając się swojego mocodawcy,łup powierza dziennikarzowi,ten z kolei chowa łup u swojej głuchoniemej przyjaciółki,a sam ginie w zamachu przygotowanym przez skorumpowanego porucznika. Film trzyma w napięciu i polecam każdemu,kto lubi tego rodzaju dreszczyk emocji.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Projekt X - typowy amerykański film dla młodzieży. Nic ciekawego tak na prawdę.


The vow - film o tym jak kobieta po wypadku traci pamięć ale tylko częściowo. Pamięta wyszstko oprócz czasu od kiedy poznała swojego męża. Niby nic ciekawego ale za zakończenie daję 7,5/10.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dziewczyna z Tatuażem - niezły, trzymający w napięciu 7/10
Sucker Punch - przejmujący dramat dziewczyny umieszczonej w szpitalu psychiatrycznym 9/10
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Polecam W ciemności, film na wysokim poziomie, ładnie opowiada historię pwostania i ukrywania się w kanałach. Można go pobrać nawet w ence albo pójść do kina.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Lewiatan" - motyw tego stworzonka łączącego się w całość z ludzi został skopiowany w jakimś z nowszych filmów, niestety tytułu nie pamiętam, ogólnie film przeciętny 3/10.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Drive - mój kolejny film z Ryanem Gsslingiem do kolekcji. Ciekawa fabuła i akcja. Film trzyma w napięciu 9/10
Wciąż ją kocham - początkowo miałam wrażenie że to kolejna komedyjka w amerykańskim stylu jednak okazało się, że jest trochę inaczej. Film oczywiście o miłości ale wystawionej na ciężką probę. 8/10
Remember me - melodramat z Pattinsonem. Film osobiście, momentami mnie nudził. 6/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dorwać gringo - bardzo fajny film akcji, 8/10
Szepty - 7/10
Wilk - dobra rola Nicholsona, jak zwykle :) 7/10
Kret - miejscami przynudzał, 5/10
Wrota do piekieł - dobry horror, pomimo tego, że dało się przewidzieć, skąd coś wyskoczy itp ;) 7/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Zgadazm się w 100 % - film W Ciemności - udał się Pani Agnieszcze Holland. A Więckiewicz jako Socha jest nie do przebicia. Ostatnio
natomiast zaczęłam oglądać film ale w TV Armageddon, jakoś nie moge stwierdzić,że mi się podobał,mimo,że gra tam mój ulubiony aktor Bruce Willis. I oczywiście nie do końca go obejrzałam. Tego typu filmy mnie nie kręcą,jak to się ogólnie mówi. Nie moje klimaty.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Królewna Śnieżka (Mirror Mirror) - jest to wersja bajki z Julią Roberts jako złą królową. Ta wersja różni się trochę od wersji, którą pamiętam z dzieciństwa ale szczerze powiem, że bardzo mi się film podobał. Aktorstwo może było momentami "drewniane" ale dla samych krasnoludków warto film zobaczyć :) . Bardzo relaksujący. 7,5/10
 

paulfranco

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja oglądałem wczoraj Mroczne Cienie. Czekałem na niego z niecierpliwością, ale zawiodłem się... kiepska fabuła, gra aktorska bez szaleństwa. Dużo wzniósł Johny Deep, ale mimo wszystko szkoda kasy do kina :/
 
Do góry