Jaki film ostatnio zobaczyliście?

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Turysta - przyjemy filmik. Szybko i bezbolesnie dla niemyslacego mozgu czas przy nim mija :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wynudzony jesiennym wieczorem zapodałem sobie komedię pt. "Jutro będzie futro". Jak dla mnie beczka śmiechu, tekst "Przepraszam, jakiego koloru jest Michael Jackson?" miażdży najbardziej. :D Poza tym, film prezentuje ciekawe podejście do tematu przenosin w czasie. Ode mnie nota 8/10. :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Daje do myślenia "Cinema Verite" o kulisach powstania pierwszego amerykańskiego programu typu reality show. Porusza historia rodziny, o której jest ten film.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tłuścioch - 5/10, nic specjalnego, niektóre momenty przynudzają
Szpieg - 7/10, jednak brakowało mi trochę akcji w filmie ;)
Trzy minuty. 21:37 - 8/10, bardzo podobała mi się historia malarza i chłopca
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Kac Vegas w Bangkoku - zabierając się do oglądania tego filmu byłam sceptycznie nastawiona, spodziewałam się jakiegoś filmowego dna, ale...film mnie dosyć pozytywnie zaskoczył. Fajne, przyjemne, czasem śmieszne. Niczym nie odbiega od pierwszej części. Można obejrzeć 6/10

Służące - film długi (prawie 2,5 godz.) ale że lubię filmy o tematyce podziałów rasowych uważam, że był to bardzo dobrze zagospodarowany czas. To jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałam. Jest w nim wszystko - wspaniałe kreacje aktorskie, piękna opowieść, wzruszenia, radości a nawet czasem można się uśmiać :) Film rewelacja! 9/10.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Karierę Nikosia Dyzmy widziałem, dobry polski film. Naprawdę mi się podobał. Ocena 9/10
Gwiezdne Wojny Część IV może być, w wielu momentach mi się podobał i wiele momentów mnie trochę śmieszyło, ale film stary i kultowy dlatego ma swoje racje. Ocena: 8.5/10
Gwiezdne Wojny Część III całkiem całkiem ale nie uznaje tej części za jakąs bardzo dobrą. Ocen:8/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
To - film na podstawie książki Kinga, 9/10.
Jaś i Małgosia - koreański film, mieszanka dramatu, horroru i fantasy, przyjemnie się oglądało. 8/10
 

promenada

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Listy do M. --> http://www.youtube.com/user/listydom?feature=mhee#p/a/u/1/bb3lYvHPDVo Ekstra komedia romantyczna :D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
"Eksperyment" - film bardzo dobrze ukazuję jak bardzo człowiek może się zmienić w ciągu zaledwie kilku, kilkunastu godzin w zupełnie innej sytuacji. Chociaż z drugiej strony może ta zmiana to ukazanie tego prawdziwego "ja"? Polecam 7/10

Przed chwilą oglądnęłam "To" - dobrze żarło ale zdechło. Z zaciekawieniem oglądałam chcąc się dowiedzieć co albo kto stoi za tym klownem... I pająk wszystko zepsuł. 5/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
33
"Arizona Dream"- film idealny ,oglądając go mam wrażenie ,że każda scena ,każdy dialog ,gest nie są przyapdkowe. Film ma klase i należy do tej grupy które ogląda się wiecej niż jeden raz i z każdym następnym razem wyłapuję się coś jeszcze ,coś co umkneło poprzednim razem. Film z przesłaniem.
 

Andzia02

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W tv ostatnio oglądałam "Królestwo niebieskie" i muszę przyznać, że mi się podobał.
Natomiast razem ze znajomymi byłam w kinie na "Przed świtem I" i jak dla mnie to była totalna porażka w porównaniu z wcześniejszymi częściami sagi.
 

Wildgift_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wczoraj oglądałam bardzo fajny film. Telewizję włączyłam przez przypadek no i nie żałuję. Stacja Polsat, wczoraj po 21 nadała fajny film z Julią Stiles, która zagrała fantastycznie w filmie "W rytmie hip hopu", ale i we wczorajszym filmie "Książę i ja". Ta komedia romantyczna opowiada o studentce, która pochodzi z małego miasteczka i rozpoczyna studia na uniwersytecie. Tam poznaje studenta, który okazuje się przyszłym monarchą Danii. Zakochuje się w nim i postanawia wyjechać. Musi jednak wybrać między nauką, marzeniami, a byciem księżną.
Dawno nie widziałam tak fajnego filmu! Polsat się postarał. Warty polecenia!
Pozdrawiam! :)
____
http://www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na każdą okazję!
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Skazany na bluesa był niesamowity :) Jeszcze nie widziałam, ale czekam na dzisiejszy wieczór z Miliardem szczęśliwych ludzi na Hbo :) Kulisy rozkręcania kariery w Chinach przez Bayer Full… Może być naprawdę interesująco :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Postrach nocy - pół horror, pół komedia o wampirach, całkiem dobry, fajna była ich charakteryzacja, kiedy zmieniali wygląd na demoniczny ;), 7/10

Skazany na bluesa był niesamowity :)
Zgadzam się, aczkolwiek nie wszystkie wydarzenia w filmie są w pełni zgodne z prawdą ;)
 

awatar99

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Na Listach do M. byłam ponad 2 tyg. temu i ciągle wszystkich zachęcam na ten seans :p Nawet na forum widzę sporo pozytywnych wpisów :) miło, że inni mają takie odczucia jak ja ,odnośnie tego filmu i nie tylko :D
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Smerfy - sam pomysł na film fajny, jednak strasznie niedopracowany, a postacie smerfów zostały koszmarnie stworzone przez grafików. Niczym nie przypominają tych niebieskich stworków z mojego (i pewnie waszego) dzieciństwa. I tyle o ile można jeszcze to jakoś "przełknąć" to smerfetki już wybaczyć nie można. Ale poza tymi "drobnymi" mankamentami film się fajnie ogląda, a ciamajda wymiata :) szkoda tylko, że przez niemal cały film tak mało jest samych postaci smerfów, ale to tylko moje odczucia. Ale i tak warto obejrzeć 6/10.
 
Do góry