Jaki biustonosz dobrać i gdzie

AnnaJoanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Kochane, piszę bo dowiedziałam się że należy dobierać staniki w jakimś specjalistycznym miejscu (do tej pory robiłam to na wyczucie) - ja nie znam takiego miejsca a i na taką pogodę mi sie nie za bardzo chce wychodzić z domu. W związku z tym mam pytanie - widziałam na stronie allesa że można przez internet sobie dobrać odpowiedni rozmiar - któraś z was to próbowała? Czy to działa?
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
To jest jedna z nielicznych rzeczy, której nigdy nie kupiłabym przez internet.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Chyba w każdym typowym sklepie z bielizną jest pani przeszkolona w tym temacie ;)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Zawsze wydawało mi się, że to szkolenie w tym zakresie to standard w takich sklepach
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Nie musi być nawet profesjonalny - wystarczy typowy sklep, gdzie jest wyłącznie bielizna
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Jeśli zależy ci na dobraniu odpowiedniego rozmiaru, co wcale nie jest takie oczywiste, to jednak wybrałabym się do specjalistki. A później to można już kupować online, jak wiesz jaka firma i rozmiar.
A będąc w temacie biustonoszy, jeśli któraś z was nosi staniki z dalii to w konkursie rozdają swoją bieliznę. Oczywiście wsio na fejsiku, bo i jak inaczej.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Przez internet kupiłabym tylko model, który wcześniej przymierzyłam i wiem, że dobrze leży. Niestety te część garderoby trzeba mierzyć, bo te same rozmiary leżą w różnych modelach inaczej
 

glamanna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Konstancin
Oj nie, przez Internet to nie, akurat staniki trzeba przymierzyć, podskoczyć w nich itd. Chyba, że masz skaner 3d, przesyłasz skan do tej witryny, oni go drukują i wtedy dopasowują stanik :p
 
Do góry