jaki alkohol na imprezach?

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Jakoś piwo lubię najbardziej latem, mocno schłodzone :) Zimą inne trunki wolę.
 
S

szyszana

Guest
Mój kolega robi, kupił aparaturę. Głównie pijemy to pod własne towarzystwo, ale sam alkohol jest po prostu genialny. Największy plus - wiemy co jemy, bo jednak z czasem sklepowe alkohole zrobiły się po prostu dramatyczne. Zupełnie nie tędy droga.
 
D

Dobrawa

Guest
Ostatnio przekonał mnie do siebie bourbon. Lata temu próbowałam i tak mi nie smakował, że juz więcej nie sięgałam. Ostatnio jednak mąż kupił Wild Turkey na męską imprezę i przyznam, że był smaczny.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Generalnie piję rzadko ze względu na sportowy tryb życia, ale nic co ludzkie nie jest mi obce. Jak już piję to albo dobre piwo na mieście, albo w domu whiskey/burbon. Też nie każdą markę, whiskey wiadomo, klasyki, natomiast z burbonu to wild turkey, ma wyjątkowo wyrazisty smak. No i oczywiście mają dużo %%% więc można się też dobrze pobawić ;)
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Na imprezach ... wiadomo co kto lubi
a po co się pije alkohol na imprezie :question:
Liczy się efekt końcowy % :clap:%

... osobiście wódka
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Najczęściej czysta, głównie Pure Gutt Vodka, z kieliszka. Ta jest delikatna, w sumie można pić bez przepijania. Nie ma też takiego zapachu, który odpycha od normalnych wódek. Tutaj to nawet dziwnie wygląda, bo niby alkohol smakuje, a kopie jak inne wódki. Piliście?
 
T

TomaszTomasz

Guest
Iwan_Bezdomny napisał:
Ja zauważyłem, że: Uczniowie- piwo Studenci-piwo, wino, wódka Pracujący- wino, wódka, drinki Niepracujący- wódka
zapomniałeś jeszcze o bezdomnych, oni też czasem imprezują. Co do imprez, jak dla mnie raczej piwo,chociaż na wódkę też się nie pogniewam.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Najlepiej taki jaki odpowiada uczestnikom imprezy. Moze być to na przykład

wódka - aczkolwiek sam piłem o wiele częściej jak byłem na studiach, obecnie wolę inne alkohole, wódka już tak bardzo mi nie smakuje
wino - wybierane najczęsciej przez kobiety
piwo
ewentualnie whisky - coraz częsciej lubie sobie popijać jakieś dobre whisky z wodą ( dobrze jest pić w temperaturze pokojowej z uwagi na to, ze wtedy najbardziej można poczuć aromat alkoholu)
Ze swojej strony polecam alkoholu szukać w sieci https://outletalkoholowy.pl/63-whisky Na stronie można kupić sobie dobrej klasy whisky, znacznie lepsze niż w typowych marketach (dobrej klasy jest chivas).
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U mnie króluje wino. Świetnie się sprawdza i na babskich wieczorach i na zwykłych posiadówkach. Ostatnio kupiłam całą serię wina Oak View . Najbardziej mi smakuje białe i różowe półsłodkie. Ale inne też niezłe się okazały. Mają spory wybór a cena rozsądna.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
a to zależy od imprezy, do grilla bardziej piwo, ale bardziej oficjalne spotkanie albo romantyczna kolacja we dwoje to zdecydowanie wino :) Oak View tez bardzo lubię, dostaliśmy kilka na wesele, bardzo smaczne i delikatne
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ja chciałabym wszystkie te OakView spróbować, więc powoli kupuję w różnych smakach. Nawet mój mąż mimo, że nie jest koneserem wina, chętnie się częstuje :) Jeszcze zostało nam do wypróbowania czerwone wytrawne. Na niedzielny obiad planuję pieczeń, więc będzie idealne.
 
Do góry