jaki alkohol na imprezach?

Dziejo

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mi sie zdaje ze uczniowie pija najczesciej wodke xD np w moich stronach to ukrainska bo jest dobra i tania(nawet lepsza niz polska)
nieraz tez winko sie zdarza jak nie ma kasy nawodke ale to rzadko...(niby wino tansze ale wodka sie bardziej opyla :]) no a piwo to okazyjnie z kumplami jak postac na osiedlu czy cus. a starsi to chyba raczej podobnie
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Mi sie zdaje ze uczniowie pija najczesciej wodke xD np w moich stronach to ukrainska bo jest dobra i tania(nawet lepsza niz polska)
nieraz tez winko sie zdarza jak nie ma kasy nawodke ale to rzadko...(niby wino tansze ale wodka sie bardziej opyla :]) no a piwo to okazyjnie z kumplami jak postac na osiedlu czy cus. a starsi to chyba raczej podobnie
Farcierze :)
Ukrainska jest pyszna (oczywiscie, zalezy ktora). Wiec warto wziac taka 0,7 i cos na przekaske (np. paczke chipsow), niz 0,5 from Poland :)
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
zasada po pierwsze nie mieszać!!!!! inaczej, noc rozmowy do tronu. Jeśli piję drinki, to pomimo dużej dawki nic mi nie będzie, ale jeżeli dodać do tego piwo.. o nie nigdy w życiu.
 

rejf85

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
gdańsk
a ja pije to co akurat jest pod ręką, piweczko spoko, jest wódka nie ma porblemu, winko jak najbardziej, tanie wino w parku na ławce oczywiście! krótko mówiąc kultura picia! :)
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
kultura picia mówisz:) to co jest pod ręką, przecież to jest genialne:) a jakie znacie rozgrzewające trunki na tą listopadową aurę?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Kokaina dobrze gada :p Wściekły pies is the best. Za whisky nie przepadam.. kupiłem kiedyś Jacka Danielsa i do dzisiaj tego nie wypiłem.
Ja osobiście piwo i wino ale tylko wytrawne :D Wódka rzadko. - Jestem uczniem ^^
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Jeśli Chodzi o mnie to na imprezach przepadam za piwkiem, co do Wódki to Rzadko, nie chce mieszać z piwem (choć już się zdarzyło), wiadomo co było potem..Drinków jakoś nie pijam..Wole czysta z popitką :p..
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Ja przed każdą imprezą mówię sobie nie będę dziś mieszał... haha naprawdę rzadko udaje mi się dotrzymać. Jak już zaczne pić wódkę to zawsze w stanie dość konkretnie już wskazującym przychodzi mi ochota na piwko:) no i klapa bomba murowana. Z racji tego że robię to już dość długo rzadko zdarza mi się rozmawiać z tronem chyba, że mam dzień na mieszanie wino+piwo+wódka +inne specyfiki (nie polecam takich mixów)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Nie chodze na imprezy, nie imponuje mi trzepanie się na boki jak banda epileptycznych po:cenzura:eńców. Jednak chętnie przejdę sie ze znajomymi do sheesha baru albo jakiegoś pubu, przy nastrojowej muzyce. Wtedy tylko piwa, drinki jakieś albo jak przy kasie jestem to likier sobie zamawiam.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
studiuję i piję (to zwykle idzie w parze ;) ) piwko, wódeczkę, winko a drinki tylko jak nie wypada pić czystej (przy rodzicach np, bo moja mama nie może na to patrzeć) :papa:
 
I

Iwan_Bezdomny

Guest
piwko, to tylko jedno, a może góra dwa:) ale na pewno nie więcej. Potem tak jak niektórzy czuję się tak, "jakbym miał robić w ikei za łóżko wodne"- super określenie, gratuluję autorowi. Moja miłość do drinków rośnie z imprezy na imprezę:D rozważam zrobienia kursu robienia drinków:) dopiero będzie zabawa:D
 

LolasTolas

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
żebyś tylko nie doprowadził wszystkich na imprezie do fazy REM:D dopiero zrobisz wrażenie powalającymi drinami:)
 
Do góry