jaki alkohol na imprezach?

Marcin65

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
fajny temat ;) kiedyś jak byłem młody to tankowałem piwo jak zaczęły się studia to oprócz piw na stole zagościła wódka. Teraz w sumie po obeznaniu z alkoholem najbardziej preferuje drinki, nie są one tanie ale nie ma się kaca. Z drinków najbardziej smakuje mi mojtio w sumie sposób przyrządzenia w domu nie jest trudny, choć sam nie mam wprawy, moja kobieta świetnie je robi ;) pozdrawiam ;)
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Najlepiej whisky z colą albo absinth. Jeśli nie - wódeczka, wino, browary.
 

krystian3005

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zależy też jaka wódka bo mi np. Czysta DeLux wchodzi zaje... fajnie, a takie coś jak Sobieski to już lekki syf... Z piwem jest podobnie
 

eredar

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm to całkiem ciekawa zależność. Ja już jestm po studiach i lubie sobie napić sie wódeczki. Teraz jest duży wybór wśród wódek Soplicy. Ja przepadam za orzechówką. Polecam odwiedzić funpage. Jestet też ciekawy konkurs z nagrodami: http://www.facebook....158816314213273
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
u mnie na domówkach zawsze króluje Żubrówka, ostatnio Palona nam zasmakowała :)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
potwierdzam, żubrówka palona świetnie się sprawdza na imprezach, dla pań zawsze można przygotować wersję z colą, a dla facetów kilka kostek lodu i gotowe :)
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Ja szczerze mówiąc palonej do tej pory jeszcze nie miałem okazji spróbować ale widziałem już na kilku forach,że ludzie ją zachwalają więc może faktycznie warto. Poza tym na domówkach piwo też szybko schodzi,zależy od kondycji gości.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wyjęłaś mi to z ust, ale ja bym dodała, że jabłko mięta najlepszy ;)
 

tomaszh

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
81
Punkty reakcji
2
To zależy od sytuacji i od kasy. Z dziewczyną wino z chłopakami wóda lub browar
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Po części masz rację, ale ze mną byś się już nie napił bo nie znoszę wina, za to lubię drineczki z wódek smakowych, a jesli chodzi o kasę to absolwent jest jedną z tańszych :)
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
ostatnio na kawalerskim była cytrynówka z absolwenta. na pobudkę cudownie wchodziła. :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Podoba mi się te określenie "sznapsnąć " :) Czasami i bez okazji, spontanicznie można sobie sznapsnąć z koleżankami ;)
 
Do góry