jakei auto kupic do 15tys zl

K

karol89178

Guest
:papa: wiec mam dylemat co kupic za 15 tys zastanawiam sie bo wlasnie robie prawko o za niedlugo koncze je tobic.
i zastanawiam co moge kupic fajnego za tyle kaski!!
z gory dzienks narx pozdro :lol:
 
K

karol89178

Guest
wlasciwie sam nie wiem takie aby bylo niezawodne malo palilo a w miare dynamiczne myslalem cos z silniczkiem disla 1.9

cos w okolicach audi a4 a golfa 3 ale nie znam sie zabardzo;d
 

P4wlut3K

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kumpel ma Vectre B 2.0 Turbo Diesel Kombi. Pali 6,5 a on mu nigdy nie żałował. Nie wiem jak tam jakość blachy w tych modelach ale z wyglądu nawet ładny. Ładujesz piątke ludzi + 5 krat browca i namiot do bagażnika i można na wakacje gdzieś wyruszyć. Jak mi wejdzie jakiś ładny kuponik to może sobie taki sprawie ....
foto3.jpg
 
K

karol89178

Guest
oj takie autko to na wypasie~~
ale myslalem o czyms mniejszym!!
i wlasnie nie znam sie za bardzi a potrzebuje bezawaryhnego samochodu i zeby mial zdrowe blachy;p
dzienks
----------------------------------------------------------------
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jak chcesz dobrą zdrową blachę to szukaj peugeota lub citroena jak był traktowany normalnie to nawet 20 letni nie ma rdzy.

np peugeot 306 w tej cenie dostaniesz
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Marka obojętna byle japończyk. Małe, zwinne, ładne i stosunkowo tanie. Oczywiście nie wszystkie!
 

maciej111

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
z gór i z lasów
ja kupiłem własnie nissana w bardzo dobrzym stanie i jeszcze obszyty skórą dałem tylko 11 tysiakow . naprawde nissany podobno są bardzo wytrzymał. polecan kupić nissana
 

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
Ja kupiłem Renault megane scenic za 13 tys 1,9 td Bardzo duży i wygodny samochód części są troszke drogie ale nie jest znowu taki awaryjny wymieniam tylko rzeczy które zurzywają sie w ciągu normalnej eksploatacji bardzo przyjemnie się nim jeździ i polecam:)
 
Do góry