Jaka wanna do łazienki?

G

globla

Guest
kargin napisał:
Myślę, że najlepsze są wanny akrylowe narożne lub prostokątne. Wanna taka jest ciepła w
dotyku, jej powierzchnia jest gładka i łatwo się ją czyści,bardzo łatwe w transporcie i
montażu, ponieważ są lekkie. I jeszcze jeden pozytywny akcent akryl w swojej strukturze ma
jony srebra – składniki hamujące rozwój bakterii. Myślę, że warto zajrzeć na stronę producenta roca mają tam ciekawe wzory wanien
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Powiem szczerze ze widze po swoich znajomych ze coraz wiecej z nich decyduje sie na wanne spa. Czy słyszeliscie moze o czyms takim ? Warto inwestowac w taka wanne ? Jesli tak to jaka firmę wybrac.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Poolspa oferuje dobre wanny, często są też ładnie zaprojektowane. Ja akurat wybrałem taką bez hydromasażu, ale za to zdecydowałem się na fajny design. Dobrze trzyma ciepło, jestem z niej bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że jest trochę grubsza niż tańsze wanny i dlatego temperatura wody nie opada tak szybko.
 

GosiaMi

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że warto postawić na produkty sprawdzonego, polskiego producenta. Proponuję Ci wannę Sanplast. W asortymencie znajdziesz wiele modeli, dlatego z pewnością dobierzesz coś konkretnie dla siebie. Ja wybrałam taki model i użytkuję go od kilku miesięcy. Jestem zadowolona.
 

czarne_wygrywa

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Osobiście mogę gorąco polecić produkty marki Keramag, szczególnie ze sklepu gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag, ze względu na ich niskie ceny. Swego czasu zaopatrzyłem się u nich w umywalkę Keramag z serii MayDay, i do tej pory wszystko działa bez zarzutów, z czego jestem bardzo zadowolony :) Ten salon uważam za naprawdę godny polecania.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawy wątek, chociaż ja nie mam zbyt dużego wyboru - muszę wannę dostosować wymiarami i kształtem do łazienki. Zastanawiam się, jakie macie opnie o prysznicowannie? Widziałam coś takiego w jakimś programie i jestem zaciekawiona, jak ta działa w praktyce?
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
To po prostu wanna z zamontowaną w jednej części kabiną prysznicowa. Sporo zdjęć jest w necie ale nie wiem czy to takie ładne ? Chyba jednak wolę klasyczną wannę taką jak Georgia czy Virginia z Roca .
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
panna Dygotka napisał:
To po prostu wanna z zamontowaną w jednej części kabiną prysznicowa. Sporo zdjęć jest w necie ale nie wiem czy to takie ładne ? Chyba jednak wolę klasyczną wannę taką jak Georgia czy Virginia z Roca .
Zgadzam się zupełnie z powyższym. Nie tylko te wanny Roca zresztą mogą się podobać.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
ja zdecydowałem sie na wanne akrylową Easy makri Roca na ktora dostałem kilka lat gwarancji
 
T

TomkaJanka

Guest
Mi się podobają bardzo wanny wolnostojące, takie z ładnymi nóżkami ale trzeba mieć odpowiednio dużą łazienkę i w ogóle droga zabawa :)
 
Do góry