Jaka wanna do łazienki?

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
W związku z remontem mojej łazienki poszukuje wanny, w której mógłbym się zrelaksować po ciężkim dniu pracy:) chce by miała hydromasaż, ale żeby nie była duża, chce ją ulokować w rogu może być asymetryczna. Na ten cel chce przeznaczyć nie więcej niż 4 tyś zł. z uwagi na brak czasu by jeździć po i oglądać, proszę o produkty dostępne w sklepach internetowych:)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
E tam, nie rozdrabniaj się. Ja zamontowałem sobie wannę i teraz jestem w trakcie wymontowywania. Szczerze powiedziawszy chce zainstalować u siebie w łazience saunę na podczerwien (KRIZAN) i nie mam miejsca, więc postanowiłem, że zamiast wanny będzie sauna. No i tak w sumie sauna jest przydatniejsza, niż jakaś wanna. Ale to niestety trzeba odkryć na własnej skórze.
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja będę chyba jednak będę zadowolony bardziej z wanny z hydromasażem, to relaksuje mnie cudownie :) Choć na saunę też lubię wyskoczyć... myślałem nad takim modelem :http://www.ceneo.pl/1358992
 

kaprysek

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
W związku z remontem mojej łazienki poszukuje wanny, w której mógłbym się zrelaksować po ciężkim dniu pracy:) chce by miała hydromasaż, ale żeby nie była duża, chce ją ulokować w rogu może być asymetryczna. Na ten cel chce przeznaczyć nie więcej niż 4 tyś zł. z uwagi na brak czasu by jeździć po i oglądać, proszę o produkty dostępne w sklepach internetowych:)

Poszukaj w necie. jest wiele sklepów internetowych, które oferują wyposażenie do łazienki. Nie musisz koniecznie biegać po Castoramach i innych tego typu sklepach. Naprawdę internet w obecnych czasach to potęga, więc z niem skorzystaj.
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
No oczywiście nawet nie staram się szukać w sklepach stacjonarnych nie mam na to za bardzo czasu:) praca dom praca... i tak ciągle, więc w grę wchodzą tylko sklepy internetowe...
 

kaprysek

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
No oczywiście nawet nie staram się szukać w sklepach stacjonarnych nie mam na to za bardzo czasu:) praca dom praca... i tak ciągle, więc w grę wchodzą tylko sklepy internetowe...

Moim skromnym zdaniem sklepy internetowe to najlepsze rozwiązanie. No dla Ciebie to na pewno jest wygoda skoro masz mało czasu, ale poza tym to w necie jest dużo taniej i jest większy wybór. Ja z tego powodu już dawno większość rzeczy kupuję on-line.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiele rzeczy można kupić on line, wannę też, ale ja nie wyobrażam sobie, żeby przed zakupem jej nie zobaczyć w sklepie. Po oględzinach można faktycznie pomyśleć o zakupie w necie. Co do wanny w rogu: fajny pomysł. Podoba mi się na przykład wanna w tej łazience w ogóle cała łazienka do mnie przemawia - a relaks po pracy w takiej wannie ? super!
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Fajny program jednak wanna bez hydromasażu a ten musi być, właśnie dlatego żebym mógł się zrelaksować :) i o to najbardziej chodzi... Co do oględzin przed zakupem, to jedyne co mi wystarczy to wymiary wanny, żeby nie było niespodzianki przy instalacji...
 

gugus

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Fajny program jednak wanna bez hydromasażu a ten musi być, właśnie dlatego żebym mógł się zrelaksować :) i o to najbardziej chodzi... Co do oględzin przed zakupem, to jedyne co mi wystarczy to wymiary wanny, żeby nie było niespodzianki przy instalacji...

A polecacie w ogóle wanny z hydromasażem? Jak to się czyści? Nie psują się? Ja to się zawsze boję, ze zwarcie się zrobi jak będę się bombelkował :)
 

kasia90

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
A polecacie w ogóle z hydromasażem? Jak to się ? Nie psują się? Ja to się zawsze boję, ze zwarcie się zrobi jak będę się bombelkował :)

Wanna z hydromasażem to oczywiście super przyjemność ale nie lepiej kupić normalną wannę i np stelaż podtynkowy Geberit? Dla mnie jako kobiety ważne jest aby sprzęt był niezawodny z powodu bezradności w momencie ewentualnej awarii. Ludzie piszą i polecają Geberit jako najlepszą firmę na polskim rynku. Moim zdaniem to jest przynajmniej powód do zastanowienia. Nad wanną z hydromasażem pomyślę jak się dorobię:)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Też się zastanawiam jak to wygląda w praktyce... może jest tu ktoś kto jest w posiadaniu i mógłby coś na ten temat powiedzieć? ;)

Tu jest całkiem niezły wybór - tak mi się wydaje - http://www.elazienki.com/wanny-wanny-hydromasazem-c-1_1934.html choć niektóre ceny mogą zaskoczyć... Ja przynajmniej nie wyobrażam sobie kupić wanny za 10 czy 12 tys. ale do tych 4 tys. też jest spory wybór :) Ewentualnie można też poszukać przez tą stronkę http://www.ceneo.pl/Wanny_z_hydromasazem;004+swanna~~Mz~~Mhydromasa~~xem (mi np. ta jakoś od razu przypadła do gustu http://www.ceneo.pl/697260 ;)) i przy okazji dowiedzieć się gdzie można dany produkt dostać taniej :)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Temat służy generalnie polecaniu wanien, ale w tym poście wyjątkowo chciałem ostrzec. Ostrzec przed kolorowymi wannami. właśnie natknąłem się na jedną w tym mieszkaniu- w połączeniu z jeszcze innymi dodatkami w czerwieni powstała całość... jednym słowem niezachęcająca. Tak ku przestrodze, jakby ktoś się zastanawiał.
 

kasia90

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja kiedyś w starym mieszkaniu miałam wannę z hydromasażem i tuż przed przeprowadzką miałam problem z rurami. Nie wiem co się działo ale spec polecił mi Kolana PE 30° Geberit ponieważ był problem z przepływam wody. Wydaje mi się że wcześniejsza ekipa po prostu źle zamontowała całą wannę.Dziś już tam nie mieszkam ale w Geberit wyposażyłam swoją obecną łazienkę.
 
B

benjamima

Guest
moim marzeniem jest wanna obudowana marmurem :) ekskluzywnie wygląda, materiał idealnie pasuje do łazienki... jeśli chodzi o fotki to znalazłem coś takiego http://www.n-design.pl/#/pl/galeria/apartament_villa_wilan%C3%B3w?p=522 :p warto zobaczyć inne fotki, gdyż są wysoce inspirujące ;)
 

kasia90

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Do takiej łazienki bardzo fajnie będzie pasował moduł sanitarny do WC. Sama taki posiadam i np możliwość wyboru ilości spłukiwanej wody jest dla mnie sporą oszczędnością. Nie zawsze trzeba spłukiwać toaletę całą pojemnością zbiornika a przecież nikt z nas się nie obrazi patrząc na niższy rachunek za wodę.:)
 

paula207

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić wannę firmy SANPLAST. Mam taką w swojej łazience i jestem z niej bardzo zadowolona. Z tego co się orientuję to firma ta posiada różnego kształtu wanny- od takich do małych łazienek, aż po takie do salonów kąpielowych. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
 

mwilczak

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
nie wiem jak reszta ale jak chodzi o mnie to jestem miłośniczką wannowych kąpieli i w takiej sytuacji zdecydowanie komfort stawiam ponad praktyczność (choć do dzisiaj coniektórzy w domu nie potrafią się z tym pogodzić;). Dlatego przy pracy nad łazienką z mężem zdecydowaliśmy się to połączyć i wybrać kabinę nawannową - w tym przypadku był to SANPLAST (swoją drogą gorąco polecam - rodzimy producent,dobra jakość,przystępna cena).
 

kms

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś myśli o wannie z hydro za 4000 to niech się mocno zastanowi bo to 99% chiny i kiepska jakość. Ze 2 lata będzie ok a potem kłopot z powodu braku serwisu i części, a że coś padnie to prawie pewne. Właśnie mam taki problem u jednego z klientów, firma sprzedająca padła i teraz ciężko coś dopasować.
Jeżeli ktoś ma problem z kabiną prysznicową lub wanną z hydromasażem chętnie pomogę. Prowadzę firmę zajmującą się kompleksowymi usługami sanitarnymi, więc w razie kłopotów w tym zakresie piszcie na maila : kms@kmskabiny.pl albo dzwońcie 0793 213 381. Postaram się pomóc i doradzić.
 

patrycja_kosek

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
A polecacie w ogóle wanny z hydromasażem? Jak to się czyści? Nie psują się? Ja to się zawsze boję, ze zwarcie się zrobi jak będę się bombelkował :)

Jeśli chodzi o hydromasaż, to ja osobiście polecałabym jednak panel prysznicowy z taką funkcją...co do wanny, to warto poszukać na stronach producentów takich produktów, np. na stronie firmowej Sanplast znajdziesz wiele informacji oraz zdjęć, które pomogą Ci dokonać wyboru. Polecam akurat stronę tego producenta, bo sama mam panel z hydromasażem tej firmy i jestem zadowolona.
 

Janek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o hydromasaż, to ja osobiście polecałabym jednak panel prysznicowy z taką funkcją...co do wanny, to warto poszukać na stronach producentów takich produktów, np. na stronie firmowej Sanplast znajdziesz wiele informacji oraz zdjęć, które pomogą Ci dokonać wyboru. Polecam akurat stronę tego producenta, bo sama mam panel z hydromasażem tej firmy i jestem zadowolona.

Polecam wanny firmy hansgrohe, nie są może zbytnio tanie ale za to wykonanie jest po prostu perfekcyjne, sam mam jeden z ich modeli zamontowany w łazience i każdy kto przychodzi do mnie to pyta się co to za wanną i oczywiście ile ja zarabiam, że mnie stać na takie cudo :p
 
Do góry