Jaką suszarkę lub pralko suszarkę wybrać?

K

konwalia78

Guest
Ja mam suszarkę wolnostojącą Bosh. Użytkuję ją od 2 lat. Płacę 60 zł więcej miesięcznie ( a piorę codziennie) i jest to ogromny komfort. Wyjmuję z bębna suche i pachnące pranie.
Więcej atutów ma na pewno sama suszarka ( jest zaprojektowana na samo suszenie, większa powierzchnia w bębnie) niż pralko- suszarka.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
a ma ktoś z was może pralko suszarkę siemensa? bo chce kupić sobie model wd15h542eu i na stronach z opiniami jest super, ale wiadomo jak to na stronach z opiniami
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Najlepiej to wybrać pralko-suszarkę to chyba najlepsze rozwiązanie ja mam electroluxa DualCare z funkcją Time-manager i ciągle używam za jednym zamachem można uprać i wysuszyć pranie, wiec duża oszczędność czasu i wygoda. Można w niej bezpiecznie prać i suszyć ulubione ubrania: nawet te delikatne wełniane itp.
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
g0cha napisał:
a ma ktoś z was może pralko suszarkę siemensa? bo chce kupić sobie model wd15h542eu i na stronach z opiniami jest super, ale wiadomo jak to na stronach z opiniami
Nie mam, ale jak na zmywarkę do naczyń, to jest strasznie droga.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Nie musi to wcale być pralko - suszarka. Wystarczy żeby pralka miała dobre wirowanie, wtedy problem masz już z głowy. Moja pralka Indesit, którą kupiłam przy pomocy strony https://www.homebook.pl/produkty/pralki ma świetne wirowanie i praktycznie wyciągam suche pranie. Dzięki temu suszarka z praniem nie zagradza mieszkania bo długo nie musi stać.
 
Do góry