Jaka sukienka do złotych butów i jakie dodatki?

Status
Zamknięty.

Dralphia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Złoto i czerń to bardzo eleganckie i klasyczne połączenie, bardzo mi się podoba;)
 
A

Aleksa24

Guest
Równiez jestem za małą czarną i do tego dodatki złote z czarnymi elementami. I może jakaś fajna złota kopertówka :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Czarna? Moim zdaniem będzie to trochę kiczowato wyglądało. Bardziej stawiałabym na jakieś pastelowe kolory.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Ja myślę, że pastelowe kolory ok, ale wiosną, wczesnym latem. Jako, że zbliża się jesień, ja postawiłabym na coś ciemniejszego, jednak może nie do końca czarnego. Ja kupuję sukienki w sklepie internetowym POZA, bo mają naprawdę skrojone jak na miarę, dobrej jakości i cena bardzo ok. Nie mam akurat tej konkretnej, ale wydaje mi się, że do złotych dodatków będzie idealna -
GUCCI_A-187x350.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Też jestem za czernią. Klasyczna mała czarna będzie idealna. W Simple w Fashion House widziałam boskie sukienki, czekam tylko na okazję i sama sobie kupię ;)
 
Y

yasumi

Guest
Według mnie do złota bardzo pasuje kolor bordo. Ja wybrałabym długą, szykowną sukienkę ruby cut dress z poziomym rozcięciem na plecach. Zestaw na pewno będzie piękny.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Złote buty dobrze wyglądają w wielu zestawieniach, ale trzeba jeszcze dobrać odpowiedni krój i materiał, żeby całość nie wyglądała za bardzo kiczowato albo krzykliwie. Mała czarna to bardzo klasyczne rozwiązanie. Poleciłabym jeszcze pastele, biel i intensywny, ciemnoniebieski kolor albo granat. Do tego kopertówka, złota albo czarna (do małej czarnej). Biżuteria powinna być prosta, za dużo świecidełek i wiszących ozdób rzadko wygląda dobrze w takim zestawieniu.
 

Milmi

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
głównie żeby sukienka była w jednym kolorze, a jaki to będzie kolor - tylko twoja decyzja. jeszcze złota kopertówka, kolczyki, bransoletka albo naszyjnik i będziesz the best!
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jestem zdania, że czerwień również pasowałaby do złotych butów do sukienki wystarczyłoby dobrać drobny, złoty paseczek i delikatny wisiorek albo same kolczyki.
 

Candy__

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja ubrałabym sukienkę na grubych szelkach lub z odsłoniętymi ramionami. Do złotych butów pasuje styl pin-up girl, którego wytyczne znajdziesz tutaj, w serwisie o modzie feef. Te słodkie kreacje i zestawienia wyglądają bardzo seksownie i kobieco. Może zastanowiłabym się jeszcze nad jakimś gorsetem. Ze złotymi butami tworzyłby niesamowite połączenie.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Candy__ napisał:
Ja ubrałabym sukienkę na grubych szelkach lub z odsłoniętymi ramionami. Do złotych butów pasuje styl pin-up girl, którego wytyczne znajdziesz tutaj, w serwisie o modzie feef. Te słodkie kreacje i zestawienia wyglądają bardzo seksownie i kobieco. Może zastanowiłabym się jeszcze nad jakimś gorsetem. Ze złotymi butami tworzyłby niesamowite połączenie.
Złote buty do sukienki na szelkach? Szczyt kiczu moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry