Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Komplet badań, dobry lekarz i dopiero wtedy wybór antykoncepcji. Takie jest moje zdanie na ten temat. :)
 

martagru

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
bardzo rozbawila mnie wstrzemiezliwosc jako srodek antykoncepcyjny :DDD usmialam sie, nie ma co:D Ja stosuje tabletki antykoncepcyjne Belara ;D kiedys zastanawialam sie jeszcze nad wkladka, ale tabletki w sumie bardzo dobrze znosze i zostalam wierna :D
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Biorę od 2 lat microgynon i też jest ok, też jestem po komplecie badań :)
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja kiedyś brałam Cilest ale niestety wycofali go z obiegu :( ...a taki środek był dobry. Teraz biorę elin i tez jest dobry tak jak cilest. W przyszłym roku mam zamiar zrezygnować z tabletek bo będziemy starać się o dziecko.
 

Monika1188

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2019
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway i w dni płodne jak mam ochotę na współżycie to zabezpieczam się diafragma caya łącznie z żelem plemnikobójczym. Taki zestaw stosuje juz kilka lat i jeszcze mnie nie zawiódł, do tabletek po porodzie nie mogłam wrócić ze względu na podejrzenie zakrzepicy żylnej, a diafragma jest nieinwazyjna no i niewyczuwalna podczas seksu.
 

Adell88

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2019
Posty
7
Punkty reakcji
0
U mnie już długo sprawdza się diafragma dopochwowa którą mam już ponad rok, nie jest to hormonalna anty, ale daje duże poczucie bezpieczeństwa
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja nie mogę z przyczyn medycznych, ale pigułka jest dla mnie bardzo ok, tym bardziej, że załatwiła mi problem z pms. :)
 

Gajka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja używam błonę dopochwową wraz z żelem plemnikobójczym, sprawdza się
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Od X czasu tabletki antykoncepcyjne z przerwami na dwójkę dzieci :) Do gina chodze raz w roku, wtedy komplesowe badania + cytologia, a po receptę na tabletki to proszę lekarza.
 

JagnaKoss

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2020
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja już od wielu lat mam diafragmę dopochwową, była to miła odmiana po pigułkach, bo nie wywołuje skutków ubocznych
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja też tabletki, biorę vines od kilku lat, też ginekolog poczatkowo zapisała mi je z powodu obfitych miesiączek które wywołały anemię ale okazało się że dzięki nim zauważyłam kilka innych plusów więc stosuje je do dziś
 

joasialas

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2022
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja zdecydowałam się na wkładkę domaciczną i jestem baardzo zadowolona :) Strasznie wygodna sprawa ;)
 

Kasiunia901

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2023
Posty
12
Punkty reakcji
3
Zamieściłem sondę, która pokaże nam, jaka antykoncepcja jest najbardziej popularna. Zachęcam do udziału. Można wybrać kilka odpowiedzi, jeśli ktoś stosuje kilka metod.
Mam nadzieję, że zamieściłem w sondzie wszystkie metody antykoncepcji, jeśli nie, to proszę wybrać "Inne metody" i w poście napisać co to za metoda.
Najlepsza antykoncepcja to szklanka wody, nie przed, nie w trakcie, nie po, a zamiast.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Czego dokładnie boisz się przy tabletkach? Skuteczności czy czegoś innego? Tabletki mają wysoką skuteczność, a jeśli są dobrze dobrane to nie powinny dawać uciążliwych skutków ubocznych.

Najlepiej umówić się na wizytę u lekarza ginekologa. Ginekolog przypisze odpowiednie badania oraz doradzi antykoncepcję: https://rcmskawina.pl/cennik/ Mogę dać tuatj namiar na gabinet ginekologiczny w Skawinie.
 
Do góry