Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
łączone. globulki, prezerwatywy i kalendarzyk. ale przerzucimy się na tabletki.
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
prezerwatywa jak na razie ale zamierzam zaczac brac tabsy w najblizszym czasie ale musze zrobic badania
 
K

Kinnio

Guest
no ja myślę że tabletki to teraz najlepsza opcja, może poza plastrami... :) ale na prawdę trzeba pamiętać o regularnym zażywaniu, bo inaczej można się niemiło rozczarować...
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Też kiedyś tylko prezerwatywa, ale po prostu rozwalało mi cały nastrój "kochanie poczekaj muszę poszukać balonik". Więc zaczęłam brać tabsy-sylvie20-i przynajmniej nie czekam teraz na okres jak na zbawienie.
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Z moim chłopakiem poważnie zaczynamy myśleć nad rozpoczęciem współżycia seksualnego.
Mam co do tego kilka pytań szczególnie kierowanych do osób doświadczonych:)
1.Jaką metodę antykoncepcji wybrać na 1 raz?
2. Jak należy przygotować się przed stosunkiem?
3.Czy przed powinnam odwiedzić ginekologa?
Z góry dzieki:)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
1. Prezerwatywa, może tabletki anty jeśli chcesz...Niczego innego nigdy nie stosowałam wiec nie umiem poradzić Ci nic innego

2. Nie wiem o jakie przygotowanie Ci chodzi? ;)

3. Warto odwiedzić ginekologa przed rozpoczęciem współżycia zeby sprawdzić, czy wszystko ok
 

kaśka9

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
1. Pierwszy raz oznacza ze beda nastepne. Ja radze Ci od razu pojsc po tabletki antykoncepcyjne. Sa najbezpieczniejsze, wtedy zarowno pierwszy raz jak i kazde nastepne beda o wiele przyjemniejsze, spokojne i przede wszystkim bezpieczne.
2. YY przygotowanie, czyli ? Upewnij sie czy chlopak na pewno jest tego wart. A przygotowani - atmosfera typu swieczki, kolacja itp. to juz wedle upodoban. Tylko takie przygotowania przychodzą mi do głowy.
3. Wizyta przed nie jest tak wazna jak wizyta po, wtedy jest konieczne pojsc sie zbadac, czy wszystko ok po wspolzyciu ;P
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
przecież takich tematów było miliard. myślisz, że w świecie internetu twój pierwszy raz czymś się wyróżnia? jest dla nas szczególny? ;x wystarczy użyć googli lub forumowej szukajki.
 

stefania

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oprócz tabletek antykoncepcyjnych ; współczesna medycyna dostarcza współczesnej kobiecie wiele innych środków antykoncepcyjnych, wśród których znalazły się: plasterki, zastrzyki, globulki, wkładki, kremy, proszki oraz pianki antykoncepcyjne. Proponuję zobaczyć antykoncepcję i jej metody na wesoło !
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Jak to w kawale było szklanka woda, lepiej sie napić szklankę wody niż uprawiać sex:) 100% , że nie zajdzie w ciąże
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
ponury_murzyn: Jak spytała to wypada odpowiedzieć a nie pisać dla pisania i czepiać sie:]

Na początek wystarczą prezerwatywy(durex), jeżeli macie zamiar kontynuować zabawy to tak jak pisali przedmówcy tabletki to bardzo dobre rozwiązanie. Są inne(kapturki, spirale itd itp) ale one nie są tak skuteczne. Co do przygotowania to sugeruje mieć ręczniczek jakiś mały pod ręką(zakładam że masz błonę) by zetrzeć ewentualną krew. Nie ma potrzeby odwiedzać przed ginekologa(chyba że jeszcze nigdy u niego nie byłaś wtedy zdecydowanie powinnaś do niego iść). Zadbajcie o fajną atmosferę ciszę spokój i na pewno będzie fajnie:)
 

selka007

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
z moim chłopakiem stosujemy zarówno prezerwatywy jak i tabletki antykoncepcyjne ;]
 

nela_24

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja bym wybrała prezerwatywę. Wiadomą sprawą w przygotowaniach do sexu jest kąpiel :) No i tyle ... Reszta powinna wyjść sama z siebie :) Im mniej się planuje tym lepiej :)
 

ewcik229

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja stosuje tabletki. Moim zdaniem najlepsza metoda antykoncepcji. W dodatku jedna z najskuteczniejszych.
 

nela_24

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Zaskakująco dużo osób stosuję stosunek przerywany :O. Szkoda, że w tej ankiecie nie jest uwzględnione czy on jest dodatkiem do jakiejś metody czy tylko na tym ona się opiera. Jak dla mnie ta metoda jest za mało skuteczna i ciągle chodziłabym poddenerwowana :) Wole pigułki antykoncepcyjne :)
 
Do góry