Jaką polecicie markę obuwia?

L

Lacoste24_pl

Guest
W sumie prezentują się całkiem ciekawie,ale to zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu oraz budzetu. Ja mam zarówno te sportowe turfy oraz bardziej eleganckie Lacoste ze skóry naturalnemj,brązowe i fajnei się sprawdzają. Pamiętajmy że o buty trzeba też dbać. Mokasyny średnio mi się podobają:)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
W sumie mogę polecić New Balance, chociaż miało być nie w stylu Adidasa. Buty stricte do biegania, więc musiałbyś kupić model pod typ posiadanej stopy. Jeżeli mają być nie aż tak bardzo sportowe, to może coś Ecco albo Salomona.
 

czeka.piotr

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
W sklepie Sizeer są fajne buty, możesz iść i poszperać trochę. Dużo różnych rodzajów i marek, Puma, Nike, Reebok, Lacoste. Na pewno znajdziesz coś dla siebie
 

italiano00

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja natknąłem się na pewien sklep w necie galeriabutow.pl, mają bardzo nietypowe, oryginalne i fajne buty. Myślę nad tym czy by sobie nie sprawić któryś z tych sportowych eleganckich, pasują niektóre nawet pod marynarkę i t-shirt... Chociaż wizytowe tez widziałem ze maja całkiem całkiem.
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
miałem kiedyś buty z serii porsche bardzo polecam. Są bardzo wygodne i byłem z nich zadowolony
 

italiano00

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja zdecydowałem się na nowa markę Briatore, bardzo fajne buty, całe z naturalnej skóry nawet wnętrze. Bardzo podobne do modelu Lacoste, fajny kolor, modny w tym sezonie camel, z resztą z tego co widzę to as jeszcze granatowe i białe. No i co ważne tańszy zdecydowanie od Lacoste.

Dzisiaj go zamawiam zobaczymy, podzielę się z wami opinią
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
Ja jakieś 3 lata temu kupiłem w wojasie buty zimowe i super się sprawdziły do dzis jeszcze je mam. Od tamtej pory co jakiś czas zaglądam do ich sklepu i muszę powiedzieć że z czasem coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakują. Znaczenie też ma dla mnie to że to Polska firma i z tego co wiem buty robią w naszym kraju. Jeśli jest inaczej to dajcie znać;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mysle ze spokojnie Panowie mozecie wybrać równiez buty ecco.
To są wygodne, ładnie sie prezentujące na nodze buty. Ja bym postawiła na takie własnie.
 
S

szyszana

Guest
Ecco jest mega drogie. Ładne buty od Merg kupicie za 1/5 tej kwoty, a jakość jak dla mnie będzie dokładnie taka sama. Nie kupujcie byle jakiego obuwia, ale nie kupujcie też obuwia drogiego, bo jednak przepłacić łatwo - pytanie tylko po co? Płacenie za samą nazwę mija się z celem.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Jeśli chodzi o buty męskie z moim facetem przerobiliśmy już mnóstwo różnych firm i modeli. Wspomniane wcześniej przez was buty z ECCO są chyba jednymi z najlepszych - wygodne i wytrzymałe. Niestety jakość kosztuje, ale jeśli dobrze się poszuka znajdą się i okazje.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ECCO jak najbardziej na tak , ale najlepiej kupować tylko w promocji, ja byłem zmuszony kupić buty do pracy, nie chciałem już kolejnego dziadostwa rodem z Polkowic, a nie było promocji, i ponad 500 zł pękło, ale teraz nawet poza promocją nie żałuję każdej złotówki wydane na te buty.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Ja preferuje tylko i wyłącznie Fila

fila_logo.jpg
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
A to nie ma naszych Polskich firm, które szyją dobre buty ?
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
andrzejbb napisał:
karrimor i wszystkie inne turystyczne
Z karrimora polecam też kurtki. Kupiłam zimówkę chyba 3 albo 4 lata temu i cały czas w niej chodzę. Nic się, z kurtką nie stało przez tyle czasu.
Z butów z kolei polecam markę Filing Pieces, mój facet w nich śmiga i jest zadowolony co prawda sprowadzamy je z Anglii bo mamy tam rodzinę i z tego co kojarzę to ciężko je w Polsce dostać.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Meindl z zimowych

Nieprzemakalne w głębokim śniegu ,błocie,kałużach
Kosztują słono ,ale warto,na kilka lat starczy.Można nosić pażdziernik -kwiecień,oddychają
 
Do góry