Jaką polecicie markę obuwia?

K

KamilKA01

Guest
weź coś z New Balance, mają bardzo dobre buty, ja mam damskie do biegania, ale meskie oczywiście też są i sporo profesjonalnych biegaczy w nich biega. Sprawdzają się na różnej nawierzchni, sa naprawdę porządne, a to dla mnie jest najważniejsze w butach, żeby nie rozleciały się po kilku miesiacach
 
A

amisia

Guest
Jak chcesz eleganckie to w Ryłko masz duży wybór. Skórzane buciki, dobrej jakości. Ja swojemu małemu kawalerowi zawsze kupuję tam buty. Ostatnio kupiłam mu fajne trampki, które ładnie wyglądają i do stroju eleganckiego jak i sportowego
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Merg Wam coś mówi? Kupujcie internetowo, wybór jest największy, okazji nie brakuje.
Nie jest potrzebna żadna cudowna marka, nie rozumiem nawet po co ludzie płacą za nazwę, skoro to kompletnie nic nie daje.
Buty mają być przede wszystkim porządne.
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Racja, w Deichmannie ciężko o solidne buty. Z kolei w CCC słyszałem, że klienci mają problemy z reklamacją... Według mnie najrozsądniej jest kupować buty online. Przynajmniej można na spokojnie obejrzeć ( jakoś nie mam cierpliwości do chodzenia po sklepach stacjonarnych). Na wiosnę zamówiłem sobie niedawno w necie sportowe sneakers a'la tenisówki ze skóry marki NIK. Co prawda nie miałem jeszcze okazji ich testować, bo za oknem zima, ale wyglądają porządnie i są wygodne- a dla mnie to podstawa. Wbrew pozorom nie kosztowały dużo- niecale 200zł.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Od Merg kupisz tanio sensowne buty Nike czy Adidasa i chyba pod względem wyglądu te marki trzymają się najlepiej. Zresztą - patrząc na stabilność chyba również
 

SportHurtownia

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Adidas czy Nike to faktycznie dobre firmy jeżeli zależy nam na obuwiu sportowym i tym samym wygodnym. Warto poszukać w sklepach internetowych gdzie jednak mimo wszystko znajdziemy niższe ceny oraz szeroki wybór.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
60029_2.jpg


Na Merg są za kilka dyszek. Po co kupować markowe, które będą kosztowały o wiele więcej? Trochę taka bzdura ;-)
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Nie chodzi o samą markę a faktyczną jakość, bo moim zdaniem nie sztuką jest kupić buty na jeden sezon, jeżeli już chcemy mieć coś solidnego i przy tym wygodnego, to warto pomyśleć aby posłużyło nam to przez okres powiedzmy chociażby tych dwóch sezonów. Sama marka nie jest już wyznacznikiem jakości.
 

Biggie_pl

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy tak na dobrą sprawę od Twojego gustu oraz budżetu, ponieważ obuwie tych największych firm będzie po prostu drogie,a często też jakość nie odpowiada cenie i przepłacasz. Druga kwestia to rzecz jasna wygoda, buty które chcemy kupić warto wcześniej przymierzyć i sprawdzić je od tym kątem.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
63801_2.jpg

Są na merg za dobre pieniądze. Zdecydowanie mój styl, ale oczywiście to kwestia taka, co kto lubi.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
A jakie polecicie adidasy? Które z tych allani.pl/wyszukaj/adidas/buty-meskie byłyby Waszym zdaniem najlepsze?
 

rafi555

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepsze buty to DC, są naprawdę wytrzymałe a sam wygląd także bardzo mi odpowiada. Najczęściej kupuję je w sklepie quik-shop.com .
 

ExtremeWear_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nie powinno się patrzeć na samą markę, ale przede wszystkim na funkcjonalność i wygodne w bucie. Różne buty mają różne właściwości.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Buty powinny być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Oczywiście nie wymagający częstej pielęgnacji z naszej strony. By służyły długo i wyglądały schludnie dobrze jest zabezpieczyć je impregnatem hydrofobowym, który da efekt suchego i czystego obuwia.
 
Do góry