Jaką płytę ostatnio przesłuchaliście?

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Co ostatnio wpadło wam w ręce? Może jakieś opinie na temat tego wydawnictwa...

Ja obecnie słucham nowy Bulldozer...świetna sprawa...dzwiękowo Black Metal, ale tekstami już nie za bardzo...warto.

BTW: Jutro premiera "Evangelion"...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
O niezły temat.

Ja głównie siedzę ostatnio w Motorhead/Korpiklaani, ale innymi zespołami rzecz jasna nie gardzę.

Niedawno wróciłem raz jeszcze do ,,Elect The Dead" Serj'a Tankian'a. Wcześniej jakoś nie przypadł mi do gustu, bardziej postrzegałem to jako odcinanie kuponów po SOAD. Ale myliłem się. Znany wszystkim, melodyjny wokal w połączeniu z inteligentnymi tekstami i wpadającym w ucho motywami tworzy coś naprawdę wartego uwagi.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja ostatni katuje Motorhead. Znalazłem w jakimś sklepie wiele płytek na jakiejś promocji czy coś i za małe pieniądze mam ich kilka albumów :D Nawet jak na kompie siedzę to sobie załączam to co mam na dysku. Generalnie - Lemmy!

Z nowszych to nic co by komuś cokolwiek mówiło :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Korpiklaani i powiem szczerze ze to przez Woodstock, poniewaz przed woodem chcialem zobaczyc kto ciekawy zagra i muza mi sie bardzo spodobala. A koncert!!! :D

Kings of Leon, uslyszalem ich na Opener opatrujac zwichniecie nogi u pewnej damy. :D nie wiem czy to sentyment, czy cos innego, ale muzyka ciekawa i godna uwagi.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Ostatnio mam manię na punkcie Kreatora. Słucham wszystkiego jak leci. Nawet ta nieszczęsna Endorama (najgorszy album tego zespołu) ostatnio mi podchodzi.

No i może jeszcze płyta Baptism of Fire Glenna Tiptona :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
O niezły temat.

Owszem niezły temat, ale nie pozwolę, aby to był kolejny temat do nabijania postów typu, ja przesłuchałem ostatnio Hellwood Huntera. Za takie coś poleci od razu % lub ban za nabijanie postów. Więc przy pisaniu postu tutaj postarajcie się i napiszcie przynajmniej ze 2 zdania o przesłuchanej płycie...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ja ostatnio zaczalem sie interesowac damskim wokalem, pierwsza plyta Kittie, czasami moze brzmi zbyt dziecinnie ale growl wokalistki powala czasem, polecam

Jednak zuroczyla mnie kompletnie plyta Mind Tricks kapeli Disarmonia Mundi, polecam komus kto lubi Melo Death
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja tam słucham wielu wykonawców, ale najczęściej Lamb of God. Polecam płytę Wrath, świetna dawka groove metalu. Wokal jest ostry, dominuje growl, pojawia się także scream i zwyczajny śpiew. Kilka kawałków na zachętę:

Broken Hands
Contractor
Set To Fail
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ostatnio przesłuchałam płytę Skilleta - Awake ;-)

jestem pod wrażeniem.
 

kaemek

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ostatnio, oprócz soundtracków w ucho wpadł mi Jon Lajoie: You Want Some of This. Po szczegóły odsyłam do Bazy Recenzji (jeśli szukacie świeżego podejścia do muzyki to polecam). Tu dodam tylko, że jest to dość osobliwa mieszanka (a raczej parodia) najpopularniejszych gatunków muzycznych przy okazji drwiących z showbiznesu i nie tylko.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Behemoth - Evangelion
Sick Puppies - Tri-Polar

:eek:k:
 

catfight

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja na okrągło słucham kings of leon 'only by they night' i 'aha shake heartbreak' na zmianę :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ahab - The Divinity of the Oceans (świetny funeral doom)
Sonata Arctica - The Days of Grays (nie polecam, średniawa)
Vemoth - The Upcoming End (to rozumiem, świetna)
Mortis Dei - Last Failure (świetne zapowiadający się młody polski progresywno deathowy band)
Megadeth - Endgame (ludzie się podniecają, że mistrzostwo, ale mi nie podeszła ni kszty...)
Dying Fetus - Descend into Depravity (dobra)
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Ostatnią płytą którą przesłuchałam była najnowsza płyta Placebo "Battle for the sun".
Wiele osób twierdzi, że ta płyta jest o wiele gorsza od poprzednich, aczkolwiek ja nie jestem tego zdania. Wydaje mi się, że jest to kolejny wspaniały krążek tego zespołu. ; )

Pozdrawiam.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Demon Hunter - Storm The Gates Of Hell


dobra plyta o ile nie najlepsza wg mnie, pare fajnych melodycznych utworow i pare ostrzejszych
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nine Inch Nails- The Downward Spiral
Nirvana- Live At Reading
Rage Against The Machine- Self-Titled

Stare, ale nie znałem wcześniej. Wszystkie OK.
 
Do góry