Jaka platforma cyfrowa?

M

merkaba12

Guest
oglądacie te wszystkie kanały
bo ja nie mam czasu by oglądać te wszystkie kanały

i preferuje naziemna cyfrę bo i tak nie oglądam telewizji od 2004 roku
 

Jakub Nalepa

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
a ja moge serdecznie polecić cyfre+ plus spliter cloneplus do 8 telewizorów wszystko smiga jak talala co prawda troche kosztuje ale jaka wygoda :)
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
do ośmiu telewizorów? superancko :) mi wystarczy jeden i też wszystkich kanałów na ence nie obejrzę :) poza pierwszą dziesiątkę teraz wychodzę jak mi przesunęli tvn style na trójkę :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nka ma Monsterbox, dekoder z 1 TB dyskiem. Choć szkoda, że nie w najniższym abonamencie. Cóż, cudów nie ma :027:
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Teraz dekoder w ence jest za 0 zł. w abonamencie 49,90 zł., a monsterbox (o pojemności 1tb) w ofercied premium można dostać za 99 zł.
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Kolejny warty uwagi pomysł Enki – teraz wymyślili akcję „niezdecydowany”, więc jak chcecie sobie stestować za free bez konieczności podpisywania umowy to najlepsza okazja.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A moze teraz jednak najlepszym i najrosadniejszym rozwiazaniem własnie jesli chodzi o odbiór tekewizji jest telewizja naziemna ... Ja to naprawde napowaznie rozważam w swoim domu. Kwestia wyboru dobrego dekodera.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Kolejny warty uwagi pomysł Enki

Nie "n-ki" tylko Cyfry+
Jeśli jeszcze nie wiecie - po 1.01.2013 się dowiecie...

Canał+ Cyfrowy (właściciel Cyfry+) łyknął większość akcji ITI.
"n-ka" nieoficjalnie nie istnieje od marca 2012.

Oficjalnie zostanie to ogłoszone po 1 stycznia...
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nie "n-ki" tylko Cyfry+
Jeśli jeszcze nie wiecie - po 1.01.2013 się dowiecie...

Canał+ Cyfrowy (właściciel Cyfry+) łyknął większość akcji ITI.
"n-ka" nieoficjalnie nie istnieje od marca 2012.

Oficjalnie zostanie to ogłoszone po 1 stycznia...

Oficjalnie jeszcze tak i skutecznie walczy o klienta.
Ostatnie promocje, jak choćby te z nPremium i internetem mobilnym są tego dobrym przykladem. Do tego transmisje LM i ligii włoskiej.
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Ja korzystam z Cyfrowego Polsatu od jakiś 3 lat, nie narzekam.
Osobiście TV oglądam może 2-3 godzinki dziennie, zazwyczaj kanały popularno-naukowe.
Częściej korzystają z tego pozostali domownicy.
 
M

martinx

Guest
Wiele zależy od tego gdzie konkretnie mieszkasz. Na jakim osiedlu. W Warszawie akurat masz bardzo szeroki wybór poszczególnych operatorów tak więc masz z czego wybierać. Wiem jednak,że na niektórych osiedlach nie ma wszystkich. Sam obecnie mam telewizję w UPC. Cały pakiet. Czyli internet plus telewizję oraz do tego telefon stacjonarny. W pakiecie było to o wiele bardziej opłacalne niż branie wszystkiego osobno. Jestem zadowolony. Nie jest drogo a mam wiele fajnych kanałów. Oferty się często zmieniają. Wydaje mi sie,że najwięcej promocji będzie teraz przed świętami jak co roku zresztą.
 
Do góry