Jaka marka produkująca rowery jest najlepsza ?

Xardas13

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam zawsze zastanawiałem która marka jest liderem i totalnym wymiataczem
 

Marry24

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam , Firm jest wiele , ale zależy za ile chcesz kupić rower , przy zakupie patrz lub zwróć uwage na częsci z jakich jest zmontowany , bo im bardziej znana firma tym więcej płacisz za markę a nie za częśći , Ale jak dla mnie bo sama jeżdże na rowerze gdzie sie tylko da to ja jeżdżę na wheelerze ale dobry też jest kross i Kona :) Pozdrawiam serdecznie :)
 

preventka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
chyba ciężko powiedzieć która jedna marka rowerowa jest najlepsza. ja wiem że moi znajomi którzy wiecej jeżdżą niż ja (wiecie crossy, górki itp) kupili sobie Galaxy...w Polsce jeszcze mało znana ale wymkiata w czechach i na słowacji. no i sobie chwalą, są dobrej jakości i w ogole wytrzymałe...
 

Micha Ryszawy

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja jestem za GIANT i TREK - w szczególności rowery do jazdy indywidualnej na czas - szybkość i precyzja! ;-)
 

hemingway

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Podczepię się! Dobrze, że trafiłam na ten wątek bo sezon rowerowy się zbliża. Nie zależy mi na marce "najlepszej" - bo wyczynowcem nie jestem, ale może polecicie mi coś fajnego na zwykłe śmiganie po mieście? Do tej pory miałam rower marki "no name";), ale ostatnio byłam w Media Expert i zawiesiłam oko na ich rowerach. Są śliczne (no przepraszam, jestem kobietą) i kosztowały 450 złotych. Firma "Dawstar". Koleżanka kupiła i jeździ jej się świetnie, ale ma go dopiero dwa dni. Więc wciąż się zastanawiam czy warto ;)?
 

Micha Ryszawy

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Cześć. Nie kupuj takich rowerów z marketów!!! Z serca Ci odradzam. Taki rower pochodzi Ci zaledwie kilka miesięcy. Idź do sklepu rowerowego, kup powiedzmy rower firmy AGANG albo AUTHOR. Zapłacisz koło 1000 - 1500 zł a będzie chodził parę lat. Ja kupiłem 1 rower z 9 lat temu i jedzże do dzisiaj. Ale trzeba pamiętać aby go umyć, nasmarować - dbać o niego.
 

hemingway

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Michal R napisał:
Cześć. Nie kupuj takich rowerów z marketów!!! Z serca Ci odradzam. Taki rower pochodzi Ci zaledwie kilka miesięcy. Idź do sklepu rowerowego, kup powiedzmy rower firmy AGANG albo AUTHOR. Zapłacisz koło 1000 - 1500 zł a będzie chodził parę lat. Ja kupiłem 1 rower z 9 lat temu i jedzże do dzisiaj. Ale trzeba pamiętać aby go umyć, nasmarować - dbać o niego.
Dziękuję :) ale wiesz... ja chciałam rower za 500 zl, bo poki co nie stac mnie na droższy. Więc nie oczekuję nie wiadomo czego, ale jednak żeby ten stosunek ceny do jakości był okej. Słyszałeś coś o tej firmie?
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
hemingway napisał:
Cześć. Nie kupuj takich rowerów z marketów!!! Z serca Ci odradzam. Taki rower pochodzi Ci zaledwie kilka miesięcy. Idź do sklepu rowerowego, kup powiedzmy rower firmy AGANG albo AUTHOR. Zapłacisz koło 1000 - 1500 zł a będzie chodził parę lat. Ja kupiłem 1 rower z 9 lat temu i jedzże do dzisiaj. Ale trzeba pamiętać aby go umyć, nasmarować - dbać o niego.
Dziękuję :) ale wiesz... ja chciałam rower za 500 zł, bo póki co nie stać mnie na droższy. Więc nie oczekuję nie wiadomo czego, ale jednak żeby ten stosunek ceny do jakości był okej. Słyszałeś coś o tej firmie?
Przychylę się do opinii napisanej przez Michal R, nie kupuj roweru z marketu. Jeśli Twój budżet nie jest wystarczający na nowy rower to popatrz chociażby na allegro na coś używanego, czasami ludzie sprzedają naprawdę niezłe sprzęty w przystępnych cenach. Ja sam mam znajomego, który ściąga rowery z Niemiec oraz Holandii troszeczkę je podszykuje i sprzedaje w cenach zbliżonych do kwoty jaką Ty dysponujesz.
Zapewniam Cię, że taki rower poskładany jest na lepszych podzespołach i posłuży o wiele dużej niż taki z marketu. Jeśli jednak zdecydujesz się na nowy rower to udaj się do sklepu, który takowe sprzedaje, nie mam tu na myśli np gosportu, lecz typowy sklep rowerowy i tam popytaj o sprzęt na który byłoby Cię stać o w miarę dobrym stosunku ceny do jakości.
 

Micha Ryszawy

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie rozglądam się za firmami produkującymi rowery. Po prostu nie mam na to sił i czasu. Pracuję i uczę się, a do tego jeszcze robota w domu...
Pozdrawiam!
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Hemnigwey

BS ma zdecydowanie rację. Przerabiałem to już. Są oferty na Allegro czy OLX i ciekawe egzemplarze z wyższej półki za tę kasę a nawet za 350-400 zł. Naprawdę jest w czym wybierać.
Często też jest tak że ludzie kupują dobry nowy rower, jest uch ach ale entuzjazm "fitnesa" wygasa szybko. Potem stoi w kącie czy piwnicy i zawadza.

Sprzedają okazjonalnie bo rynek zawalony rowerami.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Teraz jest moda na te miejskie rowery, sporo znajomych jeździ nawet do pracy rowerami.
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wraz z moim chłopakiem jesteśmy fanami rometa. Bardzo fajne rowery, wytrzymałe, leciutkie i w sumie w końcu spędzamy sporo czasu razem na powietrzu :D
 

Pileczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Maaniia napisał:
Wraz z moim chłopakiem jesteśmy fanami rometa. Bardzo fajne rowery, wytrzymałe, leciutkie i w sumie w końcu spędzamy sporo czasu razem na powietrzu :D
a można zapytać jaki model masz, że taki leciutki ? Osobiście szukam jakiegoś porządnego, wytrzymałego i w sumie pierwszego bardziej profesjonalnego roweru :)
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pileczka napisał:
a można zapytać jaki model masz, że taki leciutki ? Osobiście szukam jakiegoś porządnego, wytrzymałego i w sumie pierwszego bardziej profesjonalnego roweru
Ja osobiście mam model jolene, a on rambler. Naprawdę są mega leciutkie że nie potrzebuje nawet pomocy jak wychodzę z nim z piwnicy no i fajną opcją jest też to że możn kupić na raty 0%
 

anjad

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jakbyście szukali dobrych miejskich rowerów to sprawdzi się firma Saveno. To nasza, krajowa marka, bardzo dobre rowery mają. Mam od nich rower miejski właśnie i jest wygodny, lekki, porządnie wykonany no i przy tym estetyczny a chciałam, żeby był też ładny :]
 
Do góry