Jaka lustrzanke wybrac`?

B

Bartoszcze

Guest
Gdybym miał coś polecać, to poleciłbym od siebie lustrzankę Nikona (widziałem, że dość tanio można je kupić w sklepie Conrad.pl), zresztą teraz dużo ludzi korzysta, jedynym minusem jest serwis, o tym słyszałem trochę negatywnych opinii.
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
O serwisie Nikona krążą już legendy. Ja mam Canonai jest ok, był w serwisie, wszystko sprawnie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
proxy92 napisał:
No to teraz pojechałeś po całości. Tak tak, będą nas filmować na weselach aparatem cyfrowym typu lustrzanka. To jest nasza przyszłość. Normalnie nic, tylko strzelić sobie kulkę w łeb...

Co do tematu: malwax chcesz filmować, kup sobie kamerę. To jest takie banalne a zarazem trafne stwierdzenie, że nawet mnie poruszyło...
0
Ciekawe czy autor postu jeszcze żyje .Obecnie wesela filmuje się lustrzankami i nie tylko także produkcje telewizyjne,teledyski.Dr.Hause był kręcony Canonem. :123:
 

betti1

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja osobiście jestem zwolenniczką canona. Każdy mój aparat zarówno pierwsze cyfówki, jak i teraz lustrzanki to były canony i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcesz wydać jak najmniej, polecami Ci porównywarkę cen jmarket.pl Mają świetne oferty wielu sklepów, ogromny asortyment. Napewno w przedziale 1500 - 2000 kupisz coś ciekawego, tylko koniecznie canona :p
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Podepnę się pod temat :)
Lepiej Canona czy Nikona ??
 
Q

Quest 281249

Guest
Trudne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Znawcą nie jestem, ale moim zdaniem Ci co posiadają Nikona będą polecać Nikona, a ci co Canona - Canona. Najlepiej pójść do sklepu i wypytać sprzedawcę, wziąć aparaty obu firm do ręki, sprawdzić którym Ci wygodniej pracować. Różnice w parametrach są prawie niezauważalne. Tyle, że do luster Nikona będą droższe obiektywy a tańsze body, a do Canona - odwrotnie.

Ja posiadam Nikona 5100 z kitem 18-105 i jestem zadowolona :) [używany do fotografowania opuszczonych budynków, często praca w słabym oświetleniu, dużo kurzu etc]
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Tak myślałam ;) ostatnio podobne pytanie zadałam wśród znajomych fotografów ;)
 
Do góry