jaka lornetka?

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
w ogóle tak zmieniając temat macie jakieś fajne pomysły żeby spędzić ferie ?
Można wyskoczyć w góry na narty albo na jakieś spacery, rower też całkiem spoko, a poza tym to wedle własnych zainteresowań :p


kotka10 napisał:
to prawda warto kupić, ale teraz to chyba lepiej skupić na jakiejś lżejszej odzieży, macie jakie faworyty ?
Zimą na lżejszej odzieży? Co masz na myśli?


kotka10 napisał:
może jakiś z helikona, ma dość spory wybór i nawet termiczne się znajdą. Wydaje mi się że warto zwrócić uwagę na kołnierz żeby nie gryzł za bardzo i przede wszystkim chronił nas przed warunkami atmosferycznymi
A powiedz mi jaka najlepsza gramatura będzie dla dobrego polaru w takim razie ?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
Można wyskoczyć w góry na narty albo na jakieś spacery, rower też całkiem spoko, a poza tym to wedle własnych zainteresowań :p
moja mam chodzi z kijkami trekingowymi i w sumie robi dziennie po 10 km niezlależnie czy zima czy lato :D
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
moja mam chodzi z kijkami trekingowymi i w sumie robi dziennie po 10 km niezlależnie czy zima czy lato
sama chciałabym sobie kupić takie kijki, ale nie wiem czy takie pierwsze lepsze ze sklepu się nadadzą ?



Volian napisał:
Zimą na lżejszej odzieży? Co masz na myśli?
chodziło mi o to że ostatnio u mnie było po 10 stopni na + więc chyba można sobie wtedy pozwolić na lżejszą odzież :p



Volian napisał:
A powiedz mi jaka najlepsza gramatura będzie dla dobrego polaru w takim razie ?
nie rozumiem za bardzo o co chodzi jaka gramatura do polaru ?
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Co do kijków to pierwsze lepsze ze sklepu mogą nie zdać egzaminu i chodzi mi przede wszystkim o jakość wykonania, wytrzymałość oraz wygodę. Przed zakupem polecam się do nich przymierzyć i sprawdzić jak się prezentują. Tutaj też jedna uwaga- nie muszą być drogie aby byłby dobre, kompletnie nie w tym rzecz bo możesz przepłacić a i tak o wygodzie nie będzie mowy.
 
Do góry