Jaka lodówka dla dużej rodziny?

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Przymierzamy się z mężem do zakupu lodówki. Mamy dwoje dzieci i często robimy duże zakupy raz w tygodniu. Dużo rzeczy mrozimy. Jakie lodówki najdłużej utrzymują świeżość produktów, są pojemne i energooszczędne? Jakich wy używacie?
 
M

maalamy

Guest
Jak masz dużo miejsca to możesz kupić typu side by side, na pewno jest w niej sporo miejsca. Ja mam LG, świeżość długo zachowuje, jak wrzucę warzywa czy owoce to spokojnie kilka-kilkanaście dni się trzymają (w zależności jaki to owoc/warzywo)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Dla dużej rodziny pożyteczna byłaby oprócz zwyczajnej lodówki - duuuża zamrażarka. Na domowe przetwory z owoców. kiedy są tanie albo dla owoców nieprzetworzonych. Na ćwiartkę świniaka, pociętą na kawały na jeden raz, na porcję mięcha mielonego i przyprawionego (tylko rozmrozić i grzać. na złowione przez tatę ryby itp. itd
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
tez jestem za zamrażarką, a jak lodówka to side by side, bo też niektóre modele od lg są bardzo pakowane, a te z podwójnymi drzwiami door to door to już w ogóle...
 
M

maalamy

Guest
konwalka napisał:
O, to super z tą świeżością. Też właśnie myślałam nad LG :)
polecam, ja jestem zadowolona. A co do zamrażarki oddzielnej, jak się ma miejsce to czemu nie, tylko trzeba szukać z dobrą klasą energetyczną. Moi rodzice dobrych kilka lat temu kupili taką i prądu żre bardzo dużo.
 

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak masz dużo miejsca, to możecie się zastanowić nad dwudrzwiową :) a ogólnie to najważniejsze, zeby mało prądu Wam zjadała. kwestie związane z technicznymi opisami rozwiazują poradniki konsumenckie, bo warto wiedzieć na jakie parametry warto zwracać uwagę. no i zawsze trzeba czytać warunki gwarancji - dużo powiedzą o jakości sprzętu. i jeszcze zwracać uwagę na numerki przy nazwach - mogą oznaczać, że jakieś podzespoły są inne niż w modelu standardowym (i nie ukrywajmy, że najczęściej są one po prostu gorsze).
 
Do góry