Jaką kartę mi polecicie?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ludziki - po dłuższej przerwie chciałabym pochodzić na fitness. Dawno temu w korpo miałam taką kartę i z nią wchodziłam sobie na basen, siłownię, aerobik itp. bez konieczności płacenia, na abonament. Miałam tam też jakieś zniżki, już nie pamiętam jakie. Może używacie czegoś takiego i możecie mi polecić? Wiem, że teoretycznie mogłabym wziąć karnet, ale on mi nie załatwia wszystkich zajęć jakie mnie interesują, a poza tym wiem, że taka karta da mi więcej. Coś, ktoś? Chciałabym się zorientować co warto. :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A to chodzi o coś takiego jak dają na przykład pracownikom jakichś firm? To coś takie jak MyLife.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Rowerową mam, ale nie gwarantuje szerszych benefitów @davel. ;)

Nieranny, nie wiem co to MyLife. Możesz coś jaśniej? :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
No masz dzięki niej dostęp do klubów fitness, w pakiecie masz też ofertę medyczną. Taka sportowa i medyczna.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Podpytałam wujka google i wygląda to bardzo korzystnie, ale chętnie pogadałabym z kimś kto przetestował tę MyLife w praktyce. Rozumiem, że chodzi o taką kartę

karta-my-life.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
Mam od niedawna i jak dla mnie świetnie sie sprawdza. Nie miałam okazji jeszcze korzystać z tego pakietu medycznego, ale z fitness korzystam bo mam pod blokiem Calypso. Warto ją zamówić do 15go czerwca, bo jest promocja i opłata za aktywacje to tylko 1zł zamiast 99zł.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem karta BeActive jest spoko. Jak ktoś ma wolne w dzień i może mieć wejście do 16 to koszt zaledwie 59zł.
 
Do góry