Jaka herbatę pijesz

Zenonek

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Katowice
Ja tam raczej piję tylko i wyłącznie herbaty zielone różnego rodzaju. Zdrowe i nawet smaczne. Nie ma problemów z nadwagą, cholesterol w normie. Czego chcieć więcej :)
 
A

alfabeta11

Guest
Herbaty piję dużo, chwilami bardzo dużo.
Zazwyczaj to herbata z torebek. Jest wygodniejsza a jak się kupi dobrą to nie ma jakichś ogromnych różnic w smaku między torebkowymi a sypanymi.
Bardzo często pijam herbaty smakowe. Jaki tylko smak wpadnie w rękę taki wypiję. Wyjątkiem są herbaty z aromatem kwiatowym czy coś. To odpada.
Chociaż i tak najczęściej to zwykła herbata z cytrynką.
 
R

Righteousness

Guest
Każda liściasta sypana jaką kupię. Ostatnio zacząłem też pić miętę (domowa, sadzona w ogrodzie).
Piję strasznie dużo herbaty, ale nie przepadam za saszetkami :)
 

Natka Pietruszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Herbatki od czarnych, po owocowe. Najbardziej lubię sypane, jakieś z bergamotką, cynamonem, rodzynkami i innymi takimi bajerami. :)
 

antoni81

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moją ulubioną jest brzoskiwania z mango. W tym roku przekonałem się także, że sypana herbata wcale nie jest taka zła;)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Mięta, mięta, mięta. Ubóstwiam. Szczególnie herbatkę z takiej prawdziwej mięty..
Ale dobra saszetkowa też zła nie jest :)

Owocowymi też nigdy nie pogardzę, tak samo jak zwykłą. Byle tylko mocna nie była :)
 

majka_k

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jaką herbatę pije? Aktualnie zimną, więc gdyby był ktoś chętny, żeby zrobić mi nową to nie pogardzę:p A tak na poważnie, to ja bardzo lubię białą.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Mięta oraz mieszanka w stosunku 50/50 czarnej i zielonej. Ale tylko prawdziwe liście i fusy, a nie jakieś torebusie z torebki.
 

muspat

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
1
herbata zielona herbapol w torebkach bez cukru poprawia metabolizm podobno
 
Do góry