jaka golarka dla wrażliwej skóry?

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
@feelthevibe, ja kupiłam mojemu mężowi taką golarkę na Mikołajki i jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Ja bo mąż juz mnie nie drapie pozostałościami niedogolonej brody a on bo golarka działa szybko, dokładnie goli nawet małe czy rosnące w inną stronę niż reszta włoski. Poza tym te golarki działają i na sucho i na mokro - to duży plus. No i na koniec argument, który mnie przekonał do zakupu - to Braun więc firma z najwyższej półki, gwarancja wysokiej jakości.
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Coś jeszcze na temat Brauna - do końca stycznia 2017 trwa promocja, w której można otrzymać przy zakupie zwrot części wydanej kwoty! To może zainteresować Świętych Mikołajów ;)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
haha! no nie powiem, nie powiem, jakaś oszczędność przy tej cenie golarki na pewno by mnie interesowała :)) myślę, że generalnie to cena jest adekwatna do klasy golarki, no bo nawet wygląda na taki już bardzo ekskluzywny produkt. do mnie jeszcze bardzo przemawia stacja czyszcząca - wyobrażam sobie wiecznie czystą umywalkę i to jest bardzo kusząca wizja :D
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Mój mąż od 3 miesięcy używa Babyliss E876E. Zawsze wrastały mu włoski, kiedy golił się normalną golarką, a po takim trymerze nic. No i nie musi kupować żadnych pianek i żeli do golenia.
 

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
WandaKamecka napisał:
Mój mąż od 3 miesięcy używa Babyliss E876E. Zawsze wrastały mu włoski, kiedy golił się normalną golarką, a po takim trymerze nic. No i nie musi kupować żadnych pianek i żeli do golenia.
A nie spotkałaś się z inną golarką tej marki (sh510), bo chcę sobie taką kupić, ale szukam jeszcze dodatkowych opinii? A jeśli nie to jak u nich z wykonaniem? Czy np. jak coś się zepsuje to łatwo można wymienić/zareklamować?
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
tomtomektom99 napisał:
Mój mąż od 3 miesięcy używa Babyliss E876E. Zawsze wrastały mu włoski, kiedy golił się normalną golarką, a po takim trymerze nic. No i nie musi kupować żadnych pianek i żeli do golenia.
A nie spotkałaś się z inną golarką tej marki (sh510), bo chcę sobie taką kupić, ale szukam jeszcze dodatkowych opinii? A jeśli nie to jak u nich z wykonaniem? Czy np. jak coś się zepsuje to łatwo można wymienić/zareklamować?
Niestety nie... Ale powiem Ci, że mąż jest ze swojej zadowolony, więc domyślam się, że ta, o którą pytasz będzie jeszcze lepsza, bo to droższy model. Ja też mam parę sprzętów od babyliss i wszystko bardzo dobrze działa. Tyle mogę pomóc :)
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
Również niestety jestem właścicielem wrażliwej skóry do tego ze skłonnościami do trądziku. Na szczęście nie jest tak źle jak kiedyś nie mniej przy goleniu muszę bardzo uważać. Idą za radami bardziej doświadczonych postawiłem na głowicową jakiś czas temu sprawiłem sobie tę golarkę Philips Shaver Series 5000 S5100/06. Na początku było ciężko ale po przestawieniu się i dokupieniu kosmetyków efekt jest świetny. Używam jej codziennie i skończyły się problemy z zacięciami i podrażnieniami. No i dużo szybciej mi to idzie. Więc golarki Philipsa mogę polecić, robią robotę BB)
 

patrykbaranski

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja używam zwykłą maszynkę do golenia, jednak jeżeli o podrażnienia to używam wody po goleniu, link: thegent.pl/product-pol-267-Woda-po-goleniu-mentol-100ml-Proraso.html i na prawdę świetnie pomaga. Na początku wiadomo szczypało nie ziemsko ale z czasem przyzwyczaiłem się i dziś nie mam problemu ze skórą.
 

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
OK, przejrzę jeszcze ich ofertę i może w końcu coś wybiorę. Tylko zastanawiam się jeszcze czy kupować już teraz czy czekać na promocje świąteczne. W sumie zawsze pewnie będzie można zaoszczędzić parę groszy.
 
Do góry