Jaka drukarnia dla agencji reklamowej?

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Cześć, otwieram agencję reklamową (na razie to jednoosobowa działalność, ale kto wie...). Problem w tym, że nie znam nikogo w branży i ciężko wystartować, a niestety potrzebuję jakiejś drukarni do współpracy. Możecie kogoś polecić?
 

Olanzapine

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
113
Punkty reakcji
1
Q-GRAF Agencja Reklamowa, polecam, siedziba w Nowym Sączu, robią ulotki dla McDonald's, KFC i wiele innych znanych firm.
 

Wika Ziembicka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jolka Fasolka napisał:
Cześć, otwieram agencję reklamową (na razie to jednoosobowa działalność, ale kto wie...). Problem w tym, że nie znam nikogo w branży i ciężko wystartować, a niestety potrzebuję jakiejś drukarni do współpracy. Możecie kogoś polecić?
A skąd jesteś? Znam trochę drukarni, z których korzystam, mogę polecić.
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Zależy jakiej usługi szukamy....ja prowadzę mały salon kosmetyczny i chciałam zamówić trochę ulotek i plakat reklamowy na otwarcie. Moja znajoma poleciła mi drukarnie Anex we Wrocławiu na Jerzmanowskiej u Pani Ewy Galińskiej. Ulotki i plakat wyszły rewelacyjnie i zostaly zawartę wszystkie szczegóły jakie chciałam.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
U nas nie raz sprawdzała się lubelska drukarnia OferPress, są z Lotniczej. Firma bardzo w porządku, solidnie podchodzą do zamówień, szybko je realizują, mają bardzo wysoką jakość druku, dobrze się z nimi współpracuje.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Polecam skorzystać z oferty drukarni Drukarnia Urdruk Paweł Urbanowicz z Oleśnicy. Drukarnia oferuję szeroki zakres usługi można zamówić u nich : ulotki, teczki, notesy, papier firmowy, druk plakatowy, ulotki składane, wizytówki i tym podobne - wszystko w dobrej cenie i super jakości.
 
Do góry