Jaką dietę wybrać?

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
ceriffa napisał:
Mi się wydaję, że najlepsza dieta to taka, którą się uda utrzymać dłużej niż 5 dni bez podżerania :p
To mądra myśl. Żeby dieta była skuteczna ale i nie zniechęcała zbyt szybko...
Kurde sama mam teraz dylemat jak się odchudzać - bo, że muszę to to na pewno. Mam do zrzucenia dosyć sporo :p
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Po spotkaniu sie z dietetykiem diety Cambridge porozmawianiu itd. Pierwsze co zwróciło moją uwagę podejście ich do mnie. Nie jak do kogoś z kogo czuja że można wyciągać kasę tylko zajęli się mną naprawdę bardzo dobrze jak profesjonaliści. Pierwsze co musiałam wykonać sporo badań aby sprawdzić czy mogę ta dietę stosować. Później musiałam zapoznać się z różnymi zasadami np: Warto wiedzieć > Jak czerpać przyjemność ze zdrowego odżywiania? To już na wstępie mnie przekonało. Później poznałam ich dekalog szczupłej osoby - przez całe życie i po tym już byłam pewna że to właśnie z nimi chce szczupleć i być zdrowa do końca życia bez efektu jojo :) Jestem bardo zadowolona że wybrałam własnie ich :D
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
musisz sobie na start wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne
 

waler1

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2021
Posty
39
Punkty reakcji
1
Miasto
łódź
Dieta sokowa jest bardzo dobra tylko trzeba do niej rozwaznie podejsc, najlepiej połączyć z jakims lekkim jedzeniem zeby nie rezygnowac w 100% z jedzenia na korzysc picia. Dobrze pic sok pomidorowy NFC bo ma najmniej kalori okolo 17 kcal/ 100ml oraz sok z buraka okolo 40 kcal / 100 ml
 

Attachments

  • 161377595_2941073312795810_8542538578605073277_n.jpg
    161377595_2941073312795810_8542538578605073277_n.jpg
    214,1 KB · Wyświetleń: 0

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
38
Punkty reakcji
1
Najlepiej to się do dietetyka wybrać, który zrobi badania itd. Czy nie ma chorób autoimmunologicznych etc. Później jest dobierany jadłospis, cała rozpiska ile czego dodawać, plus całe makro, które jest mega ważne. kcal to jedno, ale makro to drugie. Warto też pomyśleć o cateringu dietetycznym https://bistrobox.pl/diety/hashimoto/
 

viccka

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wybrać taką dietę, która będzie odpowiadała na dłuższy czas, to znaczy taka która będzie zarówno zdrowa jak i smaczna. Męczenie się przez 1-2 miesiące na jałowej diecie zazwyczaj nie jest skuteczne... po tym czasie wraca się do starego trybu żywienia i kilogramy wracają jak bumerang.
 

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
Najlepsza dieta 2023:

  • przeprowadzka do Warszawki
  • wynajęcie stancji w Warszawce
  • praca w Warszawce (najlepiej w gastronomii)

Nic bardziej nie odchudzi jak przygoda w życie ... w stolicy , zwłaszcza za 4.50 euro / h płacąc za chatę 700-750 euro
:cool:

a dla pań bardzo, bardzo otyłych, którym już tylko liposukcja może pomóc, polecam małżeństwo z warszawiakiem !
Rok wystarczy aby zgubić minimum 50kg a gdy partnerem zostałby jakiś nierehabilitowalny habilitowany Ę, Ą magister inżynier doktor docent mami synek ... to jest szansa nawet i stówkę z wagi zgubić.
 

FravAvila

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na pewno nic na własną rękę, najlepiej udać się do dietetyka, badania porobić, a potem się brać za cokolwiek no i jakiś sport.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
A dietetyk powie za 200-300zł to, co za 0zł przeczytasz w 10 minut z dobrej książki, nabytej w antykwariacie za 5zł.
O jakich dietach Wy ludzie tu mówicie, gdy żarcia w żarciu nie ma?
Dietę zaczyna się od dobrej pracy, tak aby było stać od rolników żarcie nabywać. Potem książki kucharskie i rzeźba pasz we własnym zakresie.
Dodatkowo, trzeba odpuścić kranówkę i napoje gazowane, przerzucając zad na kompoty.
Dopiero wtedy można myśleć choćby o rowerku, tyle wystarczy, 20km do roboty i nazad 20 rowerkiem, piątek, świątek czy niedziela, leje, pada, grzmi , wieje ... jedziemy.
Co Wam po dietetyku jak wieczorem pizzą nadrobicie coca-colą zapijając?
 

fivanna

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zaletą dietetyka jest to, że robi dietę na gotowo, dopiero kaloryczność, rozkład, produktu i jedziemy według gotowe planu posiłków. Tutaj wszystko jest proste, trudniej znaleźć dobrego dietetyka, który ułoży dietę pod kątem stanu zdrowia, celów oraz preferencji żywieniowych.
 

wrzeszczot

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nadwaga bardzo mi dokucza zwłaszcza w tak upalne dni jak teraz. Różnych diet próbowałem, ale za każdym razem musiałem polec, bo brak czasu, cierpliwości itd. Teraz mam zamiar wypróbować catering dietetyczny od firmy Light Catering, z której korzysta mój kolega i po miesiącu widać rezultaty. Nie będę musiał biegać po sklepach, żeby znaleźć zapisane przez dietetyka produkty a później stać w kuchni, żeby przygotować sobie posiłek.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Liczy się na pewno konsekwencja ;) Pić dużo wody , jesć dużo białka i warzyw i ruszać się.

Jeśli macie problem z liczeniem kalorii, polecam zastanowić się nad wproawdzeniem u siebie diety pudełkowej, jest znacznie wygodniejsza dla osób zapracowanych i mających problem z regularnym przyrządzaniem sobie posiłków:
https://hfood.pl/catering-dietetyczny-warszawa

Od siebie mogę polecić ten catering dietetyczny w Warszawie.
 

pablo.treneiro

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2023
Posty
40
Punkty reakcji
7
Taką dietę po której się lepiej czujemy. Trzeba się słuchać organizmu. Nie każda popularna dieta jest dla każdego. Brzmi jak banał, ale rzeczywiście tak jest. Niektórzy się męczą na dietach, bo są modne, a lepsze rezultaty mieliby przy jakiejś diecie "szytej" na miarę.
 

agata333

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
1
Taką dietę po której się lepiej czujemy. Trzeba się słuchać organizmu. Nie każda popularna dieta jest dla każdego. Brzmi jak banał, ale rzeczywiście tak jest. Niektórzy się męczą na dietach, bo są modne, a lepsze rezultaty mieliby przy jakiejś diecie "szytej" na miarę.
zgadzam sie, niektorzy latami lapia sie za rozne dziwne diety, mecza sie i ostecznie w koncu zniechecaja bo nie ma efektow a czesto nawet maja negatywne efekty zdrowotne. pamietam jak moj znajomy zachwalal swojego czasu diete tluszczowa, bo codziennie jadl kotlety i inne tluste rzeczy, a waga leciala w dol. ale po jakims czasie zauwazyl ze ma coraz mniej sily, a waga w koncu byla jeszcze wieksza niz na poczatku :rolleyes: dieta to sposob odzywiania sie, ktory jest na zawsze a nie tylko na czas uzyskania efektow
 
Do góry