Jaką dietę wybrać?

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dobrawa napisał:
Gratuluję wyboru. Cambridge to jedna z najbezpieczniejszych diet. Trzymam kciuki, żebyś osiągnęła wymarzone wyniki. Ile masz do zrzucenia kg jeśli mogę zapytać ?
Dzieki do zrzucenia mam jeszcze około 15 kg :) bo już 5 mi spadło zanim się obejrzałam. Ale dalej oczywiście walczę o moja lepsza sylwetkę i samopoczucie. I tak zgadzam się Cambridge jest najbezpieczniejsza i najlepsza dieta z jaka się dotychczas spotkałam. Bo nie wymusza na nas tak naprawdę żadnej głodówki :) odkąd na niej jestem jeszcze nigdy nie czułam się głodna na co narzeka dużo osób na jakiejkolwiek diecie.
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Poczytajcie sobie o diecie nykuk. Zdrowo, smacznie i skutecznie. A najważniejsze moim zdaniem jest to, że nie jest to jakaś dieta cud, która w ciagu miesiaca pozwoli nam schudnąć 10 kilogramów, ale raczej sposób zdrowego odżywiania, a kilogramy same znikają
 

anaMediana4

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najlepiej udać się do dietetyka i nie kombinować na własną rękę, bo można zrobić sobie więcej krzywdy niż to warte
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wracam tu z informacją, że dietka nykuk działa, jest smacznie, a waga leci w dół, a więc
wypróbowa łam na sobie i mogę polecić
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Nie słuchaj się opinii w stylu "wypróbowałam, mogę polecić", bo każdy organizm jest inny i nie uważam za rozsądne pytanie o swoją dietę ludzi, którzy nic o Tobie nie wiedzą.. Idź do specjalisty, który Cię zbada każe Ci zrobić dwutygodniowe notatki ruchowo-żywieniowe, wyliczy bmi, sprawdzi ile procent tłuszczu masz w sobie i tak dalej. I dopiero na tej podstawie dostosuje optymalną dietę. Niestety nic nie działa z dnia na dzień, na efekty trzeba czekać, w każdym razie, zanim specjalista dobierze Ci dietę spróbuj oczyścić swój organizm, to ważne przed rozpoczęciem diety. Mi polecił trilac plus - łagodny probiotyk na regulację jelit. Ale to było dla mnie, nie powinnaś się tym sugerować, tylko sama sprawdzić co poleci Tobie.
 
D

Dobrawa

Guest
Też uważam, że dietę warto dobrać do samego siebie. Cambridge jest dieta, ktora nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych, dla osób, które chcą zrzucić więcej kg, ale także dla tych , ktorzy mają tylko kilka do zrzucenia. Każda dieta jednak powinna być rozpatrywana induwidualnie. Nie to sama dla każdego jest odpowiednie, nie każdy może sobie też pozwolić na ruch.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
No ja mam już kolejne zbędne kilogramy za sobą :) także z dnia na dzień jestem coraz bardziej zadowolona z efektów do których dochodzę może powoli ale skutecznie i bez efektów jojo. A właśnie :) znalazłam w necie niedawno ciekawostkę o ich VI edycji Międzynarodowego Konkursu INTERNATIONAL SLIMMER OF THE YEAR 2014 :) http://www.cambridgeweightplanawards.co.uk
widziałam tam wiele ciekawych historii osób które są już po i dodatkowo poczułam przypływ motywacji do dalszego działania. Widzieliście to może ? kogo historie i efekty uważacie za najlepsze ? :)
 

kabar

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dieta Raw till 4, dieta Raw, Wysokoweglowodanowa dieta wegańska 80/10/10. Jest kilka zasad których trzeba sie trzymać, ale jak je poznasz to schudniesz i wcale nie odczujesz głodu bo na diecie weganskiej tez mozna sie najdać, chudnąć i czuc sie dobrze. =)
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Jak szybko schudnąć: dieta kapuściana
Niezawodnym sposobem, by szybko schudnąć jest również apusniana. Jej podstawa jest zupa kapuściana ugotowana zgłówki kapusty, 6 cebul, 2 zielonych papryk i 1 czerwonej lub żółtej, 6 pomidorów i pęczka selera naciowego. Do tego przyprawy. Warzywa należy rozdrobnić, podsmażyć na łyżce oleju, a potem wrzucić do garnka zalać wodą (tak, by warzywa były dokładnie przykryte) i gotować do miękkości. Zupa kapuściana jest podstawą diety, ale można także jeść lekkie posiłki z ryżu niełuskanego z warzywami ugotowanymi na parze oraz surowe warzywa plus jeden owoc dziennie (byle nie banan). w piątym i szóstym dniu diety dozwolone jest również chude mięso drobiowe i wołowe. Dieta kapuściana też sprawdza się w szybkim odchudzaniu
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
po ciazy i przy malym dziecku naprawde ciezko schudnac, przede wszystkim przez brak czasu na podjecie odpowiednich dzialan, wiem cos o tym.. ja w krytycznym momencie postanowilam udac sie po pomoc do specjalisty, ale ze wzgledu na dosc napiety grafik ostatecznie pomoc te odnalazlam online. trafilam na strone lion fitness, gdzie specjaliscie pomagaja ci dobrac odpowiednia dla ciebie diete (sa cztery podstawowe rodzaje diet, a ty sama wybierasz z ktorej z nich dietetyk ma ulozyc twoj indywidualny jadlospis), tu masz przyklady http://lionfitness.pl/nasze-diety.htmtakze nie musisz jesc np czegos czego nie lubisz, fajna dieta przy ktorej sie nie meczysz. do tego mozesz tez wykupic zestaw cwiczen, ktore wraz z trenerem bedziesz wykonywac o odpowiadajacych tobie porach bez wychodzenia z domu. super opcja no i mysle ze najbardziej skuteczne i efektywne w odchudzanie jest jednak polaczenie diety z aktywnoscia fizyczna. powodzenia!
 
N

nianiaSweet

Guest
anaMediana4 napisał:
Najlepiej udać się do dietetyka i nie kombinować na własną rękę, bo można zrobić sobie więcej krzywdy niż to warte
ja również jestem zdania, że warto udać się do dietetyka po pomoc, on będzie potrafił nam rozpisać odpowiednia dietę, nie ma co na własną rękę kombinować.
 

an_09

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz możesz poczytać też o kopenhaskiej. Są o niej róznie opninie, ale trzeba przekonac się samemu na menudomowe pl możecie znaleźć odpowiednie artykuły na ten temat ;) polecam serdecznie.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
ewciaplock177 napisał:
Witajcie. chciałabym schudnąć 11kg. Niestety moje życie prywatne mało mi na to pozwala ale muszę się w końcu zaprzeć i schudnąć. Całymi dniami jestem ze swoją roczną córką, przy niej ciężko cokolwiek zrobić, no poza tym, że przy ładnej pogodzie chodzimy na spacery i w kółko trzeba coś sprzątać. Chciałabym jakąś dietę, w której można jeść owoce, warzywa a nie tak jak przy diecie DUKAN. Możecie mi coś polecić?
Pozdrawiam
smile.gif
Dziecko może pomóc w odchudzaniu. Poprzeglądaj stronki z ćwiczeniami dla mam z dziećmi. Jest tego dosyć sporo. Do tego polecam zero słodyczy oraz produkty lekkostrawne, zawierające dużo błonnika oraz przekąski warzywne. 11 kg to nie tak wiele. Powinno pomóc, mnie się udało.
 
Dołączył
6 Listopad 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja uważam, że najlepszym sposobem na schudnięcie jest ograniczenie tego, przez co tyjemy :) kilka drobnych trików w naszym odżywianiu i na pewno zobaczycie efekt, ręczę za to. Tutaj czytałam artykuł na ten temat: blog.dzieckoimy.pl/2014/07/jak-szybko-schudnac/
 

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
endzalika napisał:
A ja uważam, że najlepszym sposobem na schudnięcie jest ograniczenie tego, przez co tyjemy :) kilka drobnych trików w naszym odżywianiu i na pewno zobaczycie efekt, ręczę za to. Tutaj czytałam artykuł na ten temat: blog.dzieckoimy.pl/2014/07/jak-szybko-schudnac/
Zgadzam się z górą. Przede wszystkim ograniczyć spożycie węglowodanów i cukrów prostych. Owoce jeść jak najbardziej, ale w trakcie dnia, nigdy na wieczór. A na wieczór najlepiej jakiś chudy twaróg, nigdy chlebka czy bułeczek :) Jeśli ktoś nie ma możliwości ćwiczenia poza domem, bo np. ma małe dziecko polecam, orbiterek. Jak on działa? Wystarczy wpisać w google, no ale proszę wyręczę leniwych zdrowemu.blogspot.com
 

Ola777

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Również zgadzam się z powyższymi sugestiami. Zrównoważona dieta bogata w warzywa i owoce, jak najmniej przetworzone rzeczy + dużo ruchu to podstawa jeśli myśli się na poważnie o schudnięciu
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
suplementy są do bani... myślę że wszystko co najlepsze to to co naturalne... ja osobiscie słyszałam dużo o diecie bezglutnowej. próbował ktoś?
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
samba_mamba napisał:
Nie ma jojo po cambridge. Mogę to potwierdzić. Przynajmniej w moim przypadku nie ma, a mam tendencje do nabierania kilogramów. :)
Witaj Samba_mamba widzę że stosowałaś dietę cambridge, czy mogłabym zapytać Cie o kilka kwestii z nią związanych? Chciałabym schudnąć ale bez ćwiczeń bo mam problem z kręgosłupem a czy z tą dieta da się tak ?
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ale to prawda tak jak pisze kolezanka u gory, bez dobrze dobranej diety nic sie nie zrobi. mozna wybrac nie wiadomo jakie diety starac sie i lipa jak nie jest dobrze dobrana do naszej masy ciala skladu itp.. no i jak sie nie ruszamy do tego to juz w ogole. Ja sam - mimo ze jestem facetem- korzystalem u siebie w klinice w porad dietetyka. dobra opieka i do tego mega mi pomogl taka dobra diete dostalam:) ale pierw dokladnie mnie przebadal wiec polecam
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no dobra teraz schudles i super, bardzo dobrze ze sie ruszasz bo to podstawa, ale zwroc uwage na to ze jak odlozysz to co bierzesz to waga stanie w miejscu- to dobra perspektywa, albo wlasnie spowrotem wrocisz do normalnej wagi. ja juz to przechodzilem z 5 razy! bralem jakies takie saszetki co sie rozpuszcza w wodzie, schudlem 10 kg z cwiczeniami, bylo ekstra, przestalem brac i znowu waga mi skoczyla, mimo ze caly czas cwiczylem! dlatego ja juz nie wierze w zadne specyfiki bo one sa dobre na dana chwile, dostajemy to co chcemy.. a teraz jak chodze do dietetyka mam stala wage juz dlugo, zestaw cwiczen, diete - tak naprawde tylko poczatki byly ciezkie, teraz to juz nawyk- a do tego mam co jakis czas kontrole u niego. Wiec serio wybierz sie i dowiedz sie, bo warto:)
 
Do góry