Jaka dieta? Jakie ćwiczenia? Jakie dodatki?

Monster_33

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Mam 33 lata 180cm i 110kg wagi! Mam spory mięsień piwny po za tym nie ma tragedii. Praca siedząca - żadnej diety + po pracy piwko :). Od 3 tygodni chodzę na siłownię. Trener zalecił mi przez pierwsze 1,5 miesiąca :
7min rower
następnie na każdą partię mięśni po 15 ruchów
następnie 20 minut bieżni

Na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu - głowny cel zrzucenie mięśnia piwnego i ogólny rozwój kondycji

Moje pytanie:
Jaką konkretnie dietę zastować - co jeść w dniu treningu - co przed nim a co po nim.
Jakie ćwiczenia na te 3 treningi tygodniowo (do trenera ciężko się dopchać)
I jakie odżywki suplepenty zastosować? ( na początek zalecił mi colon C)

Dziękuję za wszystkie porady
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Dieta low carb, jest uważana za najlepszą ;) trening ogólnorozwojowy 3 razy w tygodniu, do tego jakieś aeroby kręcić po 20-30 min
odżywki zostaw, może jedynie zdrowotnie jakieś witaminki wrzuć, lepiej kasę na dietę przeznaczyć.
 

Monster_33

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
To warzyw owoców nie mam jeść ??
same białko
miecho i ryby??

  • ryby
  • mięso
  • jaja
  • nabiał
  • brązowy makaron
  • ser żółty
  • parówki
  • konserwy
  • jogurty
  • mleko
  • orzechy
  • olej rzepakowy
  • oliwki
  • słonecznik
  • ryby bogate w Omega-3: makrela, łosoś, śledź.
  • od czasu do czasu ciemne pieczywo

    ???

coś więcej można ???

  • ryby
  • mięso
  • jaja
  • nabiał
  • brązowy makaron
  • ser żółty
  • parówki
  • konserwy
  • jogurty
  • mleko
  • orzechy
  • olej rzepakowy
  • oliwki
  • słonecznik
  • ryby bogate w Omega-3: makrela, łosoś, śledź.
  • od czasu do czasu ciemne pieczywo

    ???

coś więcej można ???
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Facet nie przesadzaj powoli do celu na początek odstaw piwko, pizze, kebab, słodycze wszelakie batoniki nawet fit :tongue: itp. Wyhodowałeś dobre 30kg nadwagi jak się odrazu rzucisz na ścisła dietę to się szybko zniechęcisz bo będzie Ci ciężko

Trenuj na siłowni plan fwb i do tego 40min (bieżnia, rower, spacer z bieganiem trzeba uważać bo jesteś ciężki więc różnie może być ze stawami i kręgosłupem). Zmierz pas, udo, biceps, klatkę no i wagę puki waga będzie spadać nie kombinuj jak będzie stała to wtedy ostrzejsza dieta.
 

Monster_33

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zaparcie mam - trenowałem z 12 lat temu więc to lubię - najgorsza jest właśnie ta bieżnia - umieram na niej :)
Jak zrzucę torbę z przodu to będę miał już z górki
dlatego dopytuję jak tu sobie dopomóc żeby jak najszybciej dojść do normalnego wyglądu i kondycji
Jaka dieta? suplement? skupić się tylko na rowerku i bieżni czy dołączyć też siłowe ćwiczenia?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ten trening co Ci rozpisał trener to taki na rozruszanie się ale jak jechałeś tym 3tyg to teraz normalny fbw. Z supli to kup sobie białko ew bcaa i witaminy. Ćwiczenia siłowe + aerobowe, Spadek 1kg/tyg to jest takie optymalne i tego się trzymaj. Diet low carb jest w necie na pęczki więc nie będę po raz kolejny tego wałkował.
 
Do góry