Jaką czytasz książkę?

PIXERS

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
W ostatnim czasie
Pokój Motyli. To doskonała powieść o rodzinnym życiu, problemach i tajemnicach. Czyta się świetnie, a częste przeskoki do przeszłości nie utrudniają odbioru. Od razu polubiłem główną bohaterkę - Posy. To ideał kobiety. To przecież także moja rówieśniczka, więc i ja po lekturze poczułem się jakoś lepiej...

Książka ma momenty, w których się nuży ale polecam na zimowe wieczory.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie jestem ogolnie wielką fanką tego typu ksiażek ale aktualnie czytam Wprowadzzenie do teorii obliczeń:

Ksiazka jest dedykowana głównie informatykom oraz osobom, które są zainteresowane teorią obliczeń, jednak ze swojej strony polecam wszystkim których interesuje tematyka sztucznej inteligencji.

Po lekturze przekonałam się, ze sztuczna inteligencja otacza nas z każdej strony.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Skończyłem niedawno czytać Pan Lodowego Ogrodu. Wspaniała fantastyka. Jeżeli ktoś szuka tytuły w podobnych klimatach co Wiedźmin to warto przeczytać. Druga książka którą przeczytałem w ostatnim czasie to Pieśń o Troi. Całą fabułę znałem ale i tak bardzo przyjemnie się to czytało.
 

kulturalny91

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Artur Urbanowicz - Inkub.
Polecam dla fanów książek grozy, Polska doczekała się wreszcie ciekawego autora w tym gatunku ^^
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Obecnie "Sztuka wojny" Sun Tzu oraz rozszerzenie o tym samym tytule Sun Pin.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja się właśnie zabrałem do Teorii Wszystkiego. Bardzo wciągająca książka.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Śmierć Pieniądza. Nadchodzący upadek międzynarodowego systemu walutowego, autorstwa Jamesa Rickardsa.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
"Instytut" Stephena Kinga, a oprócz tego korzystam z darmowego konta Empik Premium i tam czytam "Przy stole z Hitlerem" Roselli Postorino.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
S. King Dallas'63

Jestem wielką miłośniczką jego twórczości, ale ta powieść jest chyba najlepsza ze wszystkich.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Obecnie czytam sagę szwedzkiej pisarki. Przeczytałam już 2 części obecnie, czytam 3 "Kamieniarz" jeśli ktoś z was lubi kryminały to polecam :)
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
W umyśle mordercy - Łukasz Wroński

Pozycja mnie zaciekawiła ze względu na autora. W końcu mamy do czynienia z psychologiem, także interesuje mnie jego punkt widzenia (o ile coś takiego znajdę).

Jak będę się bała, to będę szukać pomocy. Także moi przyjaciele muszą wyciszać telefony na noc. 😂😂😂
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Bezpieczeństwo aplikacji webowych - Securitum.
Bardzo porywająca lektura. Ciekawe wątki fabularne i niespodziewane zwroty akcji to jest to!

A z książek dla normalnych ludzi - "Mózg. Podręcznik użytkownika". Książka opisująca ludzki mózg. Co, dlaczego i jak. Bardzo ciekawa. Dowiedziałem się z niej np, że istnieje zmył propriocepcja, który odpowiada za określanie położenia części własnego ciała :D
 
Do góry