Jaką czytasz książkę?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skończyłam krótki zbiór opowiadań Romans naszej mamy Marii Dańkowskiej i zaczęłam Twarz Sary Melvina Burgessa.
 
A

alfabeta11

Guest
W tej chwili kończę "Demon luster" Martyny Raduchowskiej. Drugi tom cyklu "Szamanka od umarlaków". Całkiem spoko książka. Znaczy się... wybitna jakaś nie jest, ale zła też nie jest. Lekka, dosyć przyjemna po prostu. Typowe fantasy. Są duchy, demony itp itd. 6.5/10
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
"Coś pożyczonego" E. Giffin. Na półce czeka jeszcze "Kątem oka" D. Koontz, ale to raptem na tydzień. Poleccie coś, bo mi się pomysły kończą! A tak na chybił- trafił nie mam ochoty wybierać książek. Wolę coś konkonkretnego. Może was ostatnio coś wciągnęło? :)

O,polecam "Intruz" S. Meyer!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nick Hornby - Wierność w stereo
Sarah Jio - Jeżynowa zima
 
A

alfabeta11

Guest
Podpalaczka Kinga. Jest ok. Jestem co prawda dopiero na początku, ale sporo się dzieje i pisane przystępnym językiem. Jak na razie polecam ;)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
eva89 napisał:
Biografię Elvisa - jedną z wielu zresztą ;-)
Miałam taką biografię kiedyś, taki mały format z żółtą okładką, innej nie czytałam, ale pamiętam, że to była moja pierwsza biografia w ogóle w życiu :)
Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona ;) tzn, jest ok, ale chyba spodziewałam się czegoś innego. Za to ciekawie zapowiada się książka, którą zaczęłam w międzyczasie "Zamach" takie political fiction, ciekawe bo napisana kilka lat temu a teraz się okazuje zaskakująco aktualna.
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
soova napisał:
Biografię Elvisa - jedną z wielu zresztą ;-)
Miałam taką biografię kiedyś, taki mały format z żółtą okładką, innej nie czytałam, ale pamiętam, że to była moja pierwsza biografia w ogóle w życiu :)
Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona ;) tzn, jest ok, ale chyba spodziewałam się czegoś innego. Za to ciekawie zapowiada się książka, którą zaczęłam w międzyczasie "Zamach" takie political fiction, ciekawe bo napisana kilka lat temu a teraz się okazuje zaskakująco aktualna.
Czytałam recenzję tej książki i ta była wyjątkowo zachęcająca. Jeśli ktoś interesuję się polityką, historią współczesną, tym co się wokól nas dzieje, to książka wydaje się być w punkt. Opowiada m.in. o tym, jak może wyglądać Polska, w której kończy się dialog, a zaczyna polityka jednej słusznej opcji. To bardzo aktualny temat, nie sądzicie? :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Anna Litwinek - Czarownica



soova napisał:
Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona
Grochola czeka u mnie w kolejce do przeczytania, chyba ją zacznę po Czarownicy, natomiast moja mama już ją skończyła i też stwierdziła, że nie jest taka fajna, jak jej starsze książki. A szkoda, bo miło wspominam przygody Judyty, aż muszę sobie odświeżyć, Houston, mamy problem też było super :)
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ilusia napisał:
Anna Litwinek - Czarownica



Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona
Grochola czeka u mnie w kolejce do przeczytania, chyba ją zacznę po Czarownicy, natomiast moja mama już ją skończyła i też stwierdziła, że nie jest taka fajna, jak jej starsze książki. A szkoda, bo miło wspominam przygody Judyty, aż muszę sobie odświeżyć, Houston, mamy problem też było super :)
Grochola do czytania tak, choc ja i tak mam sentyment do "Nigdy w życiu". Filmu :) Uwilebiam Danutę Stenkę. To dla mnie jedna z najlepszych polskich aktorek.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Przed chwilą kurier mi dostarczył "Historię bez cenzury" zaraz się za nią zabiorę.
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Ilusia napisał:
Anna Litwinek - Czarownica



Ja teraz kończę nową Grocholę, ale nie jestem zachwycona
Grochola czeka u mnie w kolejce do przeczytania, chyba ją zacznę po Czarownicy, natomiast moja mama już ją skończyła i też stwierdziła, że nie jest taka fajna, jak jej starsze książki. A szkoda, bo miło wspominam przygody Judyty, aż muszę sobie odświeżyć, Houston, mamy problem też było super :)
Przeczytaj, bo różni się od poprzednich, a może nawet bardziej Ci się spodoba, ja po prostu bardziej lubię jej poprzednie książki i tamten klimat :) Mnie się chyba najbardziej Kryształowy anioł podobał.

brain, zgadza się, mnie się podoba opis na skrzydełku książki: Wszystkie postaci w książce są fikcyjne i oby nigdy nie stały się prawdziwe.
 

Baskerville

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
78
Punkty reakcji
13
Wiek
45
Michael A. Cremo, Richard L. Thompson "Zakazana Archeologia".

Na pohybel mainstreamowym paradygmatom i dogmatom "naukowy" :)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Nie polecam Dziewczyny z pociągu, która się wszyscy zachwycają. Wcale mnie nie wzruszyła ta książka, nie przyprawiła o żaden dreszcz.

Obecnie czytam opowiadania Jacka Ketchuma- Czas Zamykania.

Czekam na polski debiut opowiadań o duchach i zjawach w polskich miastach i zamkach- niedługo powinien przyjść.
 
Do góry