Jaką czytasz książkę?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Powtarzam sobie książki, które czytałam ładnych parę lat temu: Anna-Greta Winberg - Nazywają mnie Ninna i Johanna Spyri - Heidi
 
W

wiki9969

Guest
A ja wzięłam się za Chmielewską. Na początek rzeź bezkręgowców. :)
 
A

alfabeta11

Guest
Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka Cialdiniego. Ksiazka genialna w swojej prostocie. Łatwym językiem opisane to, jak bardzo jesteśmy manipulowani. Mega pouczajace.
 

Baskerville

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
78
Punkty reakcji
13
Wiek
45
Joseph Campbel "Bohater o tysiącu twarzy" - polecam dla osób interesujących się mitologią oraz psychologią.

Pozdrawiam,
Baskerville
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Charles Tritten - Heidi dorasta i Dzieci Heidi
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
soova napisał:
Renata, taka mała książeczka z żółtą okładką? To ja mam w domu, czytałam lata temu, chyba nawet moja pierwsza biografia. Teraz czytam "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" Llosy, podoba mi się :) a jak szukacie czegoś dla młodszych to fajna seria jest o zwariowanych rodzinkach, np. "mój pies jest dinozaurem" polecam, zresztą mam wrażenie, że na szczęście coraz więcej jest fajnych książek dla dzieciaków :)
"Mój pies dinozaur" był fajny, "Matka piratka", ale nam się jeszcze bardziej spodobały te nowsze części - "Mój Tata Smok" i zwłaszcza "Mój Wujek Mundek Krasnal Ogrodowy"... Jak nie czytałaś, to zobacz. Dzieciom się podoba, ale ja nawet lubię czytać tak "dla siebie". :)
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
"Małe życie" - zaczynam właśnie, niezłą "cegłę", ale zapowiada się rewelacyjnie z okładki opis: "Wstrząsający obraz dojrzewania, przyjaźni, traumy i sukcesu" .
 

szybkistaszek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Walden napisał:
"Małe życie" - zaczynam właśnie, niezłą "cegłę", ale zapowiada się rewelacyjnie z okładki opis: "Wstrząsający obraz dojrzewania, przyjaźni, traumy i sukcesu" .
i jak wrażenia? Moja znajoma czytała i zachwala, recenzje też przychylne ale boję się trochę wciągnąć w taką "cegłę"... Warto? :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tom Perrotta - Pozostawieni. Oglądałam serial, więc jestem ciekawa, w jakim stopniu jest podobny do książki :)
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
szybkistaszek napisał:
"Małe życie" - zaczynam właśnie, niezłą "cegłę", ale zapowiada się rewelacyjnie z okładki opis: "Wstrząsający obraz dojrzewania, przyjaźni, traumy i sukcesu" .
i jak wrażenia? Moja znajoma czytała i zachwala, recenzje też przychylne ale boję się trochę wciągnąć w taką "cegłę"... Warto? :D
Warto, warto, nie bez kozery tak wychwalana i nagradzana. To ważny głos we współczesnej prozie, że tak akademicko odpowiem, a ilością się nie przejmuj, tego się nie odczuwa przy czytaniu, no chyba że cię ręce bolą od trzymania książki :) ja to np. przepadam za "cegłami"
 
Do góry