Jaką czytasz książkę?

Stalowy

Nowicjusz
Punkty reakcji
7
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam, ludzie.

Ja to mam kilka książek do przeczytania i jakoś nie mogę skończyć ostatnio. Zawsze lubiłem czytać kryminały polskie i amerykańskie, ale również thrillery psychologiczne - amerykańskie.
I najczęściej taki gatunek literatury zawsze czytałem. Mam kilkanaście swoich książek w domu takiego gatunku, ale już nie kupuje książek, choć wiele książek różnego gatunku można kupować tanio, np. za 10 zł.
Ja najczęściej za taką cenę książki kupowałem, a kilka książek droższych. I można poszukać gdzieś w marketach, bo tam mają też sporo książek, najtańszych.
Nie polecałbym księgarni, gdyż na ogół w takich miejscach książki nie są tanie, a uważam, że księgarnie długo nie przetrwają na rynku i będą upadały z uwagi na to, że teraz można taniej kupować książki w marketach i centrach handlowych i to przyciąga kupujących książki.
W "EMPIKU" też są tanie, niektóre książki, a ta sieć sklepów jest coraz bardziej w Polsce popularna.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
96
Miasto
Dzielnica Łódzka
Lucinda Riley - "Siedem sióstr"

Co tu dużo pisać? Ta seria mnie prześladuje. Moje pacjentki w kółko o niej opowiadają i mnie namawiają bym ją przeczytała. Jadę autobusem i słyszę jak panie, które siedzą obok mnie mówią o Siedmiu Siostrach. A wczoraj Pani z biblioteki osobiście odwiedziła mnie w przychodni by przynieść mi pierwszy tom serii. Nie zamawiałam go. 😛 Uwielbiam kryminały, przeplatam je z romansami, ale po fantastykę nie sięgałam. Teraz po części zostałam do niej "zmuszona" i właśnie rozpoczynam czytanie. Przeczytam by później móc powiedzieć czy warto czy też nie warto sięgnąć po serię która należy do bestsellerów. 🙂

pan k

Bywalec
Punkty reakcji
66
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Straszna historia i seria o
Polskiej historii a plusem
Tej serii jest prosty język,
Humor i satyra obrazkowa.
Ciekawy wygląd okładki.
Encyklopedia programu